Akcja “Znicz” w Nowej Dębie

Jak co roku w związku z dniem Wszystkich Świętych na terenie naszego powiatu nad bezpieczeństwem i porządkiem na drogach czuwać będą policjanci. Największa operacja policyjna „Znicz 2018”, rozpocznie się w najbliższą środę 31 października i potrwa do niedzieli 4 listopada. Funkcjonariusze będą ujawniać i eliminować nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego oraz zapewniać płynność ruchu w pobliżu cmentarzy i na drogach dojazdowych do tych miejsc.

W dniu Wszystkich Świętych i w okresie poprzedzającym święto na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz w samym Tarnobrzegu w okolicach cmentarzy znajdujących się w rejonie dróg krajowych i wojewódzkich planowane jest ustawienie znaków “ograniczenie prędkości”, “zakaz zatrzymywania się” i “zakaz wyprzedzania”.

GMINA NOWA DĘBA

  • Droga krajowa nr 9 na odcinku Tarnowska Wola, gmina Nowa Dęba – wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Postój pojazdów będzie odbywał się częściowo na poboczu oraz parkingu drogi P1116R w kierunku m. Alfredówka. Brak miejsca postojowego dla osoby niepełnosprawnej. Na wysokości cmentarza obowiązywać będzie znak drogowy “zakaz zatrzymywania się”. Na odcinku tym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.
  • Droga 1110R w miejscowości Chmielów. Obowiązuje znak „zakaz zatrzymywania się”. Parking usytuowany bezpośrednio przy cmentarzu. Brak miejsca postojowego dla osoby niepełnosprawnej.
  • Droga krajowa nr 9 w miejscowości Jadachy. Obowiązuje  znak „zakaz zatrzymywania się”. Postój pojazdów będzie odbywał się na placu obok cmentarza, jak i na poboczu po jednej stronie drogi dojazdowej. Ruch pieszych odbywać się będzie po chodniku. Brak miejsca postojowego dla osoby niepełnosprawnej.

 

Apelujemy do wszystkich, którzy mogą w tych dniach zrezygnować z własnych samochodów, aby skorzystali z komunikacji miejskiej. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na miejscu będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących, służyć pomocą oraz kierować ruchem.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RKL z KrzątkiRTA z T. WoliZorroPrezes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prezes
Gość
Prezes

Korzystać z komunikacji jakiej? XD Przecież w Nowej Dębie nie ma tak owej, no chyba że będzie coś na ten dzień zorganizowane, albo o czymś nie wiem.

Zorro
Gość
Zorro

Lepiej weźcie się za łapanie 12-15 płatków którzy piją pała ziolo i obrazaja innych starszych ludzi

RTA z T. Woli
Gość
RTA z T. Woli

W tym grajdole nawet taxi nie ma , no chyba że z Krzątki czyli RKL przyjedzie dziadek , to wtedy tak grajdół ma taxi …. jedną sztukę na całe “miasto”.

RKL z Krzątki
Gość
RKL z Krzątki

No to owsiku zakładaj korporację taksówkarską czym prędzej, bo jeszcze nie masz konkurencji!

Scroll Up