19 Plebiscyt Echa Dnia. Nasi sportowcy nagrodzeni!

33

08-01-2012

Marcelina Serafin – lekkoatletka MKS Stal Nowa Dęba
i
Adam Bunio – trener badmintonistów MKS Stal Nowa Dęba

Laureatami 19 Plebiscytu Sportowego 2012 Roku na :

– Talent Roku 2012

oraz

– Trzech Najpopularniejszych Trenerów w Tarnobrzegu i Powiecie Tarnobrzeskim !!!

KOLEJNY WSPANIAŁY SUKCES NOWOBĘBSKIEGO SPORTU !!!

To historyczny sukces trenera Adama Bunio, który drugi raz z rzędu został wybrany do trójki najpopularniejszych trenerów. Czego jeszcze nikt z MKS Stal Nowa Dęba oraz z terenu Miasta i Gminy Nowa Dęba nie dokonał na niwie sportowej !

Marcelina Serafin – Stal Nowa Dęba, lekkoatletyka. Ma 17 lat. Nowodębska biegaczka, której talent rozwija się tak szybko, jak jej koleżanki po fachu, czyli Katarzyny Wojciechowskiej. Jej trenerem jest Bogdan Karkut.GRATULUJEMY NASZYM LAUREATOM I ŻYCZYMY IM KOLEJNYCH SUKCESÓW !

0

33 KOMENTARZE

 1. A ja się pytam czy Pan burmistrz opracował już jakieś szczegóły budowy bieżni lekkoatletycznej? Jakiś projekt, sposób pozyskania zewnętrznych funduszy itp.

  0
 2. [quote]A ja się pytam czy Pan burmistrz opracował już jakieś szczegóły budowy bieżni lekkoatletycznej? Jakiś projekt, sposób pozyskania zewnętrznych funduszy itp.[/quote]

  dobre pytanie! GMINNY stadion CZEKA!
  PO SZATNI W CYGANACH CZAS NA BIEŻNIE!

  0
 3. Pytam z grzeczności.Adaś a czy te kieliszki porcelanowe to masz jeszcze no wiesz te z Białorusi .Samogonik w nich szczególnie smakował.Ech to były czasy łza się w oku kręci.

  0
 4. Niestety ani Marcelina nie zajęła pierwszego miejsca ani Bunio trzeciego. Z sukcesu nici :( . Zobaczcie na stronie Echa. Niezła afera. Nie wygrali ci co mieli wygrać więc się zmieniło wyniki.

  0
 5. Nie podniecajmy się. Ani Pan Bunio ani Marcelina nie pchali sie do żadnego plebiscytu ale zostali nominowani przez gazetę, bo się dużo o nich pisze i samo to jest dla nich sukcesem bo zostali wyróżnieni. A plebiscyt to tylko zabawa polegajaca na tym kto uzbiera większa liczbę głosów i nie ma w tym nic złego pod warunkiem,że się szanuje zasady gry. Prawda jest jednak taka,że na 3 dni przed końcem głosowania Marcelina miała nad gościem co rzekomo wygrał prawie 400 głosów przewagi a jak znikneła sonda to nagle nastapiła lawina głosów na talent z Tarnobrzega i przez 3 dni uzyskał dwa razy więcej głosów niż wcześniej przez półtora miesiaca i słuszna przewagę kilkunastu głosów. Tak żeby nie było za dużo ale w sam raz. Jak się mieszka w Tarnobrzegu zna sie odpowiednich ludzi w redakcji to się wie ile wysłać głosów na ostatnia chwilę żeby nie zbankrutować ale bezpiecznie wygrać.Stąd ten szok ,że wygrała Marcelina i natychmiastowe protesty zrospaczonych rodziców jeszcze przed podaniem liczby głosów na poszczególnych kandydatów. Widocznie doskonale wiedzieli ile głosów wystarcza na wygraną i trudno im sie było pogodzić z porażką. Tak naprawdę to nastąpiła totalna kompromitacja dziennikarzy z Echa Dnia, którzy nawet niebyli w stanie wyjaśnić w czym tkwił błąd. Teraz poblokowali fora i czekaja aż sprawa ucichnie. Ale żyjemy przecież w Polsce.

  0
 6. Ku.r.wa Ostapko co ty pierdo…lisz gdzie ten Bunio
  ro bisz w h…j.a czytelników info proszę o sprostowanie bo mnie szlag trafi .
  cytat z echa :

  Klasyfikacje na najpopularniejszych trenerów wygrał szkoleniowiec drugoligowych siatkarek Anser Siarki Tarnobrzeg Andrzej Dróbkowski, który ten sezon ma burzliwy w wydarzenia. Najpierw miał olbrzymie kłopoty ze skompletowaniem składu, a przed meczem z Pogonią Proszowice ze względu na udar znalazła się w szpitalu. Trener Dróbkowski wraca na szczęście do zdrowia, szkoleniowiec ten prowadzi już zajęcia z drużyną. Drugie miejsce przypadło szkoleniowcowi Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate Ryszardowi Kiperowi, a trzecie byłego szkoleniowcowi Siarki Tarnobrzeg Michałowi Szymczakowi, który chwilowo nie prowadzi żadnego zespołu.

  0
 7. FRUSTRACIE.. Najpierw był trener Bunio który nawet dostał dyplom itd. (jak na zdjęcu) po czym ECHO zmieniło wyniki… poczytaj a później się pultaj:
  [quote]Bijemy się w piersi. Omyłkowo obliczyliśmy wyniki 19. Plebiscytu Echa Dnia na 10 Najpopularniejszych Sportowców, trzech trenerów i trzy talenty w 2012 roku. Dziś podajemy prawidłowe.[/quote]
  ECho DNia: [url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130108/SPORT06/130109069[/url]

  0
 8. A ja gratulowałem gościowi i jak wyglądam.A do Marka nie masz co pyskować,dał się wypuścić staremu lisowi z echa.

  0
 9. Ordon jest za cienki by tak mieszać… Mieszać to on może lasowiakom w tym grajdole. Wyżej nie podskoczy bo wprawdzie długi ALE CIEŃKI.

  0
 10. hmm nie rozumiem jak Bunio moze być wyróżniony skoro jego zawodnicy nie odnoszą jakiś większych sukcesów, a np. trenera Karkuta który odnosi sukcesy ze swoimi zawodniczkami nie doceniono , no i oczywiście najśmieszniejsze jest to, że w tym pseudo plebiscycie nie znlazło się miejsce dla najlepszego obecnie zawodnika Stali Kamila Gurdaka :)

  0
 11. [quote]To historyczny sukces trenera Adama Bunio, który drugi raz z rzędu został wybrany do trójki najpopularniejszych trenerów. Czego jeszcze nikt z MKS Stal Nowa Dęba oraz z terenu Miasta i Gminy Nowa Dęba nie dokonał na niwie sportowej ! [/quote]ALE TO PRZECIESZ NIE PRAWDA ECHO ODWOŁAŁO RANKING, CZY WY TU W DĘBIE NIC NIE WIECIE?

  0
 12. Ostapko podzielil mieszkancow na ZA i NIe ,i jednisa nawet ZA,a inni nawet PRZECIW,ale i tak przed wyborami wszystko dopisze do rachunku ORDONA B)

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here