85 Turniej Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie

1

W Mielcu rozegrany został 85 Grand Prix Victora Amatorów w badmintonie, pierwszy w nowym sezonie rozgrywkowym 2014/2015 turniej z tego cyklu. Warto odnotować, że to już dziesiąta edycja mieleckich zmagań. Tradycyjnie kolejny już raz bardzo dobrze spisali się w nim reprezentanci z Nowej Dęby. W kategorii „Runners Up” drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu piątym uplasował się Adam Bunio, najstarszy uczestnik mieleckich zmagań. W kategorii gier podwójnych rozgrywanych w formule „Open” drugie miejsce wywalczył debel: Tadeusz Szczur / Jacek Tomasiewicz., a na miejscu czwartym uplasował się debel: Adam Bunio (Nowa Dęba) / Łukasz Bartłomiejczuk (Połaniec). W kategorii 'Old Boys” pierwsze miejsce niespodziewanie, ale zasłużenie wywalczył Tadeusz Szczur, a drugie Adam Bunio, który od początku zawodów zmagał się z bolesną kontuzją lewej stopy (odbita pięta) i niestety  pojedynek finałowy ze swoim klubowym kolegą oddał walkowerem.

Szkoleniowcowi nowodębskich badmintonistów życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.