Badmintoniści na Mistrzostwach Podkarpacia

8

08.06.11r.

W Straszęcinie z udziałem 45 zawodniczek i zawodników z siedmiu klubów województwa podkarpackiego rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci w badmintonie we wszystkich grach.

Duży sukces odnieśli w nich najmłodsi badmintoniści Stali Nowa Dęba. W singlu dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Natalia Ro (Stal), która w finale pokonała Paulinę Wilczyńską (UKS Orbitek Straszęcin) 2:0 (21:17;21:19). Na trzecim miejscu uplasowała się Beata Mycek (Stal). W deblu dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła para ze Stali Nowa Dęba Beata Mycek / Natalia Róg, która w finale pokonała debel Klaudia Bukowińska / Aleksandra Dudziak (UKS Dubiecko) 2:0 (21:18;21:9). W singlu chłopców na trzecim miejscu uplasował się Rafał Lejko (Stal), a w grze mieszanej na miejscu trzecim uplasowały się dwie pary ze Stali Nowa Dęba: Jakub Suszyński / Dominika Luboch i Jeremi Łeptuch / Aleksandra Michalczuk. W grze podwójnej chłopców drugie miejsce wywalczył debel Rafał Lejko / Patryk Róg. Był to kolejny udany występ najmłodszych adeptów badmintona ze Stali Nowa Dęba, świadczący o bardzo dobrej pracy szkoleniowej prowadzonej wśród dzieci i młodzieży w Nowej Dębie.

Warto dodać, że trener nowodębskich badmintonistów Adam Bunio znalazł się na podium dla zwycięzców na 32 Mistrzostw Polski Weteranów.

Wszystkim zawodnikom i ich trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!