Do Stali Nowa Dęba wracają byli gracze

16

2014-01-20

Kadra drużyny z Nowej Dęby, która rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej zostanie uzupełniona za wodnikami, którzy w przeszłości reprezentowali barwy Stali.

Z LZS-u Jadachy wrócić ma obrońca Kacper Horodeński, który ma za sobą grę w Resovii i Motorze Lublin. Do pełni sił po groźnej kontuzji dochodzi napastnik Bartłomiej Schlage, a z zagranicy zjeżdżają Mateusz Urbaniak i Artur Pogoda.

Stal opuścili Rafał Leśniowski (Rzemieślnik Pilzno) i Oskar Wardzała (Chemik Pustków). Ekipa Daniela Młynarczyka trenować będzie na swoim boisku, \”orliku” i w terenie. Gracze Stali będą mieli do dyspozycji basen i siłownię.

Ponadto prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami z niższych lig. Na razie jednak przede wszystkim czekamy na podpisanie umowy z gminą w spawie budżetu. Powinno to nastąpić jeszcze w tym tygodniu – mówi Damian Diektiarenko, prezes Stali.

Źródło: Nowiny24

16 KOMENTARZE

  1. Burmistrz łachy nie robi i nie ma tak, że o to z dobroci serca cokolwiek "daje". Jest ustawa która mówi, że sport i kultura fizyczna należy do zadań własnych gminy i gmina ma zasrany obowiązek te zadania realizować. A wiadomo, że Ordon z Żołędziem nie będą tego robić osobiście więc dają kasę klubom sportowym które to wypełniają te zadania w imieniu gminy. I ot cała filozofia dotowania sportu w gminach.

  2. już to widzę jak burmistrz wysłucha waszego wołania o niedawanie, ludzi nic nie znaczących w dodatku anonimowych z za komputera heh oj ludzie ludzie że też wam się chce tak jadem pluć .Proszę policzyć ilu zawodników jest w sekcji Piłki nożnej , juniorzy , juniorzy mł. seniorzy , i jeszcze grupy na orliku. waszym zdaniem trzeba wszystko zamknąć nie dać ani grosza ??.Najlepsza inwestycja to inwestycja w młodzież . Amen

  3. powatrzam ! "daje" to w krzakach… tutaj gmina MA OBOWIĄZEK finansować sport. Gmina finansując sport zawiera umowę z klubem że ten będzie realizował okreśłone zadania. Nie ma nic za darmo. To jest coś za coś!!!! Ordon by wolał dać na inne rzeczy np. na OSP ale nie może bo ustawa każe mu płacić na sport. Ale płaci za mało o czym wie każdy ze środowiska sportowego.

  4. A później Wróbel zrobił Ordona burmistrzem i dalej bryndza i padlina z kluberm sportowym. Dobrze, że chociaż prezes i zawodnicy się starają.

  5. [quote]Miasta nie powinny wspierać finansowo zawodowych klubów sportowych.

    Niewykluczone, że polskie kluby piłkarskie, tak jak hiszpańskie, staną się obiektem zainteresowania Komisji Europejskiej. I jeśli unijni kontrolerzy uznają pomoc finansową niektórych miast dla klubów ekstraklasy za niedozwoloną pomoc publiczną, to drużyny będą zmuszone zwrócić uzyskane wsparcie finansowe.[/quote]

    [url]http://prawo.rp.pl/artykul/757906,1080578-Komisja-Europejska-o-klubach-pieczarkarskich–powinny-same–na-siebie-zarabiac.html[/url]

  6. Czytałeś dokładnie informację zamieszczoną przez siebie ? Chodzi tutaj o wielomilionowe dotację dla klubów EKSTRAKLASY a nie wspieranie i rozwój sportu. Kluby do III ligi nie posiadają w swoich szeregach zawodowych piłkarzy. Każdy z grających tam zawodników jest określany mianem amatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here