Drugi ORLIK wylądował w Nowej Dębie

22

07-03-2012


Nowa Dęba może pochwalić się drugim Orlikiem. Obiekt znajduje się przy Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie.

Kompleks sportowy składa się z dwóch boisk i zaplecza szatniowo-sanitarnego, które jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cały teren jest oświetlony i ogrodzony.- mówi wicestarosta Jerzy Sudoł.

Koszt inwestycji wyniósł 1,1 mln złotych. W skład tej kwoty oprócz środków Powiatu Tarnobrzeskiego, wchodzi dofinansowanie udzielone z budżetu państwa i województwa podkarpackiego.

Wprawdzie uroczyste otwarcie boiska planowane jest na koniec marca jednak już od początku miesiąca jest ono dostępne dla zainteresowanych mieszkańców.

Wszystkich chętnych zapraszamy w godzinach 16.00 – 21.00.
Zapisy i rezerwacja u animatorów sportu:
– Zierold Tomasz tel. 600 912 588
– Antoń Kazimierz tel. 721 201 258

WSTĘP BEZPŁATNY

/rek

0

22 KOMENTARZE

 1. Super – drugi Orlik to świetny pomysł! Mam nadzieję, że to się przełoży na późniejsze sukcesy sportowe! Dobrze, że te Orliki są ogrodzone i są pilnowane. Widzę, że [url=http://drzwi-stalowe.portabilo.pl/]drzwi[/url] do zaplecza są dosyć solidne. Mam nadzieję, że spełnią swoją rolę! Pozdrawiam.

  0
 2. Kiedy Ten Sudoł zajmie się Osiedlem Dęba bo wstyd .Orlik musiał powstać bo by kasa poszła w ****u żadne zasługi Pana Sudoła nie są .

  0
 3. Orliki przy szkołach średnich a podstawówki … (szkoda nerwacji) a największa szkoła podstawowa w gminie… Lata zaniedbań i dbania o wioskowe ,które i tak upadają z braku dzieci zrobiły swoje. Może w końcu ta nowa sala powstanie jak znowu coś nie wymyślą.

  0
 4. Proszę podać dokładnie : ile wynosi dofinansowanie z budżetu państwa a ile z województwa podkarpackiego i co składa się na środki własne powiatu.

  0
 5. [quote]Orliki przy szkołach średnich a podstawówki … (szkoda nerwacji) a największa szkoła podstawowa w gminie… Lata zaniedbań i dbania o wioskowe ,które i tak upadają z braku dzieci zrobiły swoje. Może w końcu ta nowa sala powstanie jak znowu coś nie wymyślą.[/quote]

  Szkoły średnie są STAROSTWA. Tak więc POWIAT dba o Liceum Jedynkę i o szkołę Pod Zakładami. Podstawówki i gimnazja podlegają GMINIE a więc to BURMISTRZ musi zadbać o szkoły. Faktem jest, że w planach ma budowę nowej sali gimnastycznej w … Chmielowie.

  0
 6. Najłatwiej uciec. Trudniej powalczyć.
  Może uda się uratować to miasto i nie będzie ono wioską między TBG a KLB

  0
 7. Czekam na jakiś komentarz o "młodzieży" z bloków pod zakładami. Bo pewnie zaraz ktoś o tym napisze. Wszystkich którzy mają w planach coś na ten temat napisać informuję, że Orlik stoi już od listopada i nic nie zginęło oraz nie zostało zniszczone.

  0
 8. młodzież z spod zakładów się z resocjalizowała sama bo nie mają za co kupić butelki taniego wina o to kurw….a cała tajemnica, do dzisiaj funkcjonującemu tworowi jakim jest orlik dziękujemy ci wielka EU.

  0
 9. Mówisz o młodzieży która mieszka pod zakładami jakbyś sam tam mieszkał. Sokoro tak klekoczesz o braku pieniędzy to najpierw zaglądnij w swoje finanse, bo z "z spod" nie wnioskuje ,że jesteś dostatecznie edukowany.

  0
 10. Większośc mieszkała pod zakładami kiedyś.Wystarczy zajrzeć do ksiąg meldunkowych.Teraz jaśniepaństwo ma amnezję.LOL.

  0
 11. #7 człowieku z kim walczyć z biedą, ubóstwem chcesz należeć do klasy średniej , w Nowej DĘBIE -TU NIE MA TAKIEJ KLASY . ludzie UCIEKAJCIE BO INACZEJ CAŁE ŻYCIE BIEDA BRÓD SMRÓD I ALKOCHOLIZM.

  0
 12. Lumpy i narkusy mają kolejną bazę na swoje harce. Widać nasi włodarze idą w ślad za Donkiem ! Gała ireszte po..je..bać !

  0
 13. Weź się ogarnij koleś. Tam jest szkoła do której uczęszcza kilkuset młodych ludzi. Poza tym każdy sobie może z tego orlika skorzystać gdy zajęty będzie ten przy jedynce. Więc zamilcz i przestań prowokować bo chyba tylko taki masz cel.

  0
 14. Jeju, jeju tylko krytykujecie ^^ Jeśli coś ulegnie celowemu zniszczeniu przez jak to mówicie " młodzież spod zakładów" , wtedy piszcie o tym ,że na pewno nie było warto, wtedy krytykujcie , a nie robicie wielki szum jak to nie jest źle ^^

  0
 15. a teraz do tych co potrafia tylko krytykowac, znam wielu chlopakow z zakladow i moze nie sa tak "swieci" jak ci co tu sie na takich probuja lansowac poprzez bluzganie ich, ale wiem ze ten orlik nie zostanie przez nich zniszczony, wystarczy przytoczyc wydarzenia z wakacji jak to wlasnie Ci zli wygrali turniej orlikowy;] wiec napewno nie bedzie on zle przez nich wykorzystany. A ci co najglosnie krzycza tutaj na forum to poprostu ludzie ktorzy ci*ke widzieli ch*ja slyszeli i nie maja pojecia o tyvh ktorzy tam mieszkaja…

  0
 16. Ludzie cieszcie się z tak ładnego obiektu:)pamiętam jak jakieś 20 lat temu nawet bramek nie było na osiedlu północ i z kolegami szło się do lasu po drzewo, potem gwoźdźmi zbijało się bramki i grało się bez sztucznego światła do upadłego, ech piękne dzieje:)

  0
 17. SAM SWOJ go- –a ja myślę że nie ma tolerancji dla łamania prawa jak jest ktoś kryminalistą to nazywajmy po imieniu a nie "święci" nie mam nic do ludzi ale od dawna to osiedle ma złą sławę

  0
 18. Co to ,że szkoła Jana Pawła II ma dostęp do orlika to nie znaczy te ta pod zakładami niemoże mieć , nie róbcie z tej szkoły gorszej !:@:@

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here