Drużyna PRO-LIFE Nowa Dęba w kolejnym sezonie Podkarpackiej Ligi Amatorskiej Koszykówki

2

W niedzielne popołudnie 26 lutego po raz kolejny hala Rzeszowskiego Ośrodka Sportu  i Rekreacji wypełniła się sympatykami „basketu”. Wystartowała wiosenna edycja Podkarpackiej Ligi Amatorskiej Koszykówki. W tym sezonie rywalizować ze sobą będzie 12 zespołów z Podkarpacia podzielonych na dwie grupy. Podstawą podziału ekip były wyniki osiągnięte w poprzedniej edycji ligi w której drużyna PRO-LIFE Nowa Dęba zajęła bardzo dobre 3 miejsce.

Na inaugurację sezonu 2017 nowodębscy koszykarze rozegrali  mecz z rzeszowską ekipą Żarłaczy pokonując swoich rywali stosunkiem punktów 67:54. Mecz był zacięty, sędziowie mieli dużo pracy. Przewaga drużyny z Nowej Dęby zarysowała się dopiero pod koniec trzeciej kwarty. Rzeszowianie tego dnia bardzo dobrze rzucali za 3 pkt dzięki czemu w 2 kwarcie prowadzili nawet 7 punktami. Pro-Life po słabym początku meczu, łapiąc sporo przewinień musiało gonić wynik, ostatecznie notując zwycięstwo.

Informacje dotyczące terminarza, wyników meczy, statystyk, wywiady na stronie www.plak.alp.pl w zakładce po lewej: PLAK 2017 (zakładka PLAK 2016/2017 dotyczy poprzedniego sezonu) oraz na profilu Fizjoterapia Pro-Life na Facebooku.