Dzień Otwartych Drzwi w ZS2

0

14.04.2011r.

Szanowni Państwo,

w imieniu dyrekcji, nauczycieli i uczniów serdecznie zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi naszej szkoły, który odbędzie się w dniu19 kwietnia 2011 r. o godzinie 9:00. Ciekawe wykłady, prezentacje i pokazy uświetnią wizytę Państwa w naszej szkole.

Spotkania podczas dnia otwartego służyć mają przede wszystkim uczniom ostatnich klas, którzy w tym roku zdają egzamin gimnazjalny, a za chwilę podejmą trudną decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

Chcemy sprawić, aby Państwo w ciągu tych kilku godzin mogli zwiedzić obiekty szkolne oraz zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2011/12, która będzie pomocna w wyborze kierunku kształcenia

PROGRAM
– Prezentacja multimedialna o ZS nr 2
– Quiz – „Co wiem o krajach niemieckojęzycznych?”
– Historia polskiej motoryzacji.
– Modele silników – Junak, WSK, Wiatr, Syrena.
– Zajęcia terenowe klasy proobronnej
– Symulacja prowadzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa
– Prezentacja badań metalograficznych i pomiarów

ZS2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here