Fiat uderzył w drzewo

7

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Brzostowej Górze. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika że, kierująca fiatem seicento  wpadła w poślizg i uderzyła  w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia  kobieta wraz z 20-letnim pasażerem trafili do szpitala.

fiatuderzylwdrzewo1

Nadleśnictwo Nowa Dęba

fiatuderzylwdrzewo2
Do zdarzenia doszło w minioną środę około 17. na drodze relacji Majdan Królewski – Brzostowa Góra. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierująca fiatem seicento 21-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego prawdopodobnie straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo.

W wyniku zderzenia kobieta i 20-letni pasażer, mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego  zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na obserwacji.
Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że oboje byli trzeźwi.
Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny  i dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie pomoże ustalić dokładne okoliczności i przyczyny  zdarzenia.

POLICJA

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

7 KOMENTARZE

  • jeśli pasażer jest pijany podejmowane są czynności mające na celu wyjaśnić czy pasażer rzeczywiście był pasażerem.

   0
 1. Niech sie cieszy pasażer że przeżył
  Po tym jak auto wyglądało można wnioskować że nie miał pasów bo inaczej miałby roztrzaskaną miednicę

  0
  • nie znam nikogo, komu pasy połamałyby miednicę. za to znam ludzi, którzy przez niezapięte pasy łamali sobie nosy i wybijali zęby o kierownicę, łamali czaszki o szybę. znałem też jednego, który wypadł przez szybę wprost pod ciężarówkę. co do samego wypadku: łuk i pewnie nienajlepszej jakości nawierzchnia, lekkie auto z kiepską przyczepnością, możliwe, że wybite zawieszenie, niedoświadczony kierowca. dużo nie trzeba.

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here