[FILM] EGIPSKIE CIEMNOŚCI NA PLANTACH

68

2014-01-06

Jakiś czas temu opublikowaliśmy artykuł \” Gwiezdne wojny na plantach \” obrazujący cyrk dziejący się na zrewitalizowanych plantach z oświetleniem liniowym. Okazuje się, że czas przynosi kolejne rewelacje.

Po raz kolejny możemy obserwować ciemność na reprezentacyjnym placu Gryczmana na którego rewitalizacje wydano miliony złotych z naszych podatków. Warto dodać, że ciemność zapanowała także w parku \”Koziołek\”. Jak nie \”gwiezdne wojny\” to brak światła… Czekamy na kolejne wzruszające wyjaśnienia ze strony władz miasta.

Źródło: youtube.com

WIDOWISKO MOŻNA OGLĄDAĆ NA ŻYWO NA OBRAZIE Z KAMERY
http://stream.net-admin.pl/stream2/

Dla koneserów zamieszczamy poprzedni filmik:

Źródło: youtube.com

Kot Krzysztof

0

68 KOMENTARZE

 1. poczekajcie co będzie się działo po zimie jeśli przyjdzie taka mroźna i śnieżna, niech się lepiej burmistrz modli,żeby nie było bo spakuje mandżur i pójdzie na sołtysa do tarnowskiej

  0
 2. Przzzzzzzzepraszam bardzo, ale wiecie jak jest na łikendzie. Trochę się popiło, potańczyło. Także ten, teges. Ja będę jutro , takszszzzze bez obaw. Co złego to nie ja! Kłaniam się!

  Szzzacuneczek dla Fazy. Jej też zabrakło bośmy razem ten teges.
  Kłaniam się.

  [b]Wasz Prąd[/b]

  0
 3. W tych ciemnościach jak iść panowie burmistuf ? Jak iść ? Pożyczcie chociaż jakiś kaganek. I niech nie będzie to kaganek oświaty , tylko oświecenia – jaśnie oświeceni ! :-D

  0
 4. Nie podniecajcie się tak. Podobno jakiś debil wczoraj zwarcie zrobił i ciemno jak w d..pie u murzyna. Takich mamy hojraków :) No chyba ze z Krzątki lub z Majdanu :)

  0
 5. UWAGA UWAGA! Jako zwolennik obecnej nieomylnej władzy która żadnej fuszerki nie zrobiła objaśniam iż to wina Ostapki. Na bank ma jakieś specjalne urządzenia i nimi sprawił że nie ma światła. Zapewne teraz tłucze płyty granitowe młotem żeby jutro zrobić zdjęcia że są popękane. I murki wykrzywia siłą woli, żeby mieć materiał na kolejne artykuły. DEMIURG! MEFISTOFELES! Cała sprawa ma charakter polityczny.

  0
 6. Jakiś mocarz juz wybił dwie lampki w Koziołku, deszcz popadał, więc nie zdziwiłbym sie, jakby to zrobiło zwarcie i wysadziło korki.

  0
 7. Ja bym się skłaniał do teorii, że to sabotaż polityczny Ostapki który teraz pod osłoną nocy tłucze młotem płyty granitowe i wydziera paluchami kostkę bazaltową.

  Kolejna najbardziej prawdopodobna teoria to ów pies który nasikał na oświetlenie liniowe i o… stało się.

  Wersja w którą nie wolno wierzyć to taka, że inwestycja jest zje**ana po całości i stanowi jedną wielką fuszerę jakich nie powstydziłby się Zdzisław Kręcina.

  0
 8. Zdzisław Kręcina,Josif z Barzin i Zygmunt Żołądź – który z tych trzech panów jest niewinny w sprawie plant co są krzywe i nie świeca ?

  0
 9. I czym tu się podniecać? Zwykła awaria a tu jak zwykle próbuje się zrobić z tego wielkie halo. To jak z neonem na dworcu. Jak się połowa jednej literki świeciła to Ostapko pisał interpelację (można posłuchać odpowiedzi na sesji) a jak w Stokrotce nie świeciło się półtora literki to nic redaktor nie napisał :(.

  0
 10. Która to już awaria z kolei? Te podłogowe światła co chwile padają. Te na górze też kilka razy nie świeciły. Co jest do jasnej cholery???? Co to za bajzel?

  0
 11. [quote]Zdzisław Kręcina,Josif z Barzin i Zygmunt Żołądź – który z tych trzech panów jest niewinny w sprawie plant co są krzywe i nie świeca ?[/quote]

  Myślę, że z tych 3 KRÓLI pan Zygmunt Żołądź miał najmniejszy wpływ na to jak powstały planty. Przecież on jest tylko zastępcą burmistrza. Nie musi się znać na tym na co wydaje miliony złotych, prawda?

  0
 12. MOŻECIE POCAŁOWAĆ BURMISTRZA W D…PE , ZRESZTĄ TUTAJ SIEDZI DYŻURNY KTÓRY ZA PIWKO OD GRZĘDY PISZE PIER….ŁY. WYSTARCZY TYLKO PRZYPOMNIEĆ SOBIE JAK TEN KOLEŚ BYŁ WICEBURMISTRZEM I CO ZROBIŁ , NO MOŻE BRONIŁ SIĘ TYLKO PRZED KIM , A JAKŻE PRZED OSTAPKĄ BO MU TEŻ DU…E OBRABIAŁ, TEN CHOCIAZ Z GRAJDOŁA COŚ ZROBIŁ , BĘDZIE NOWA FIRMA NA TERENIE BYŁEGO DEZAMETU I NOWA DROGA KTÓRA BĘDZIE MOŻNA NA TENŻE TEREN DOJECHAC . NO TYLKO RATUSIKOWE TO WIEDZĄ I CHCĄ GOŚCIA ODSUNĄĆ OD WŁADZY BO COŚ ZA DOBRZE MU IDZIE I DŁUGO SA OD KORYTA ODDELEGOWANI. ZRESZTĄ RATUSIKOWE BALOWALI W DĘBIANCE NA SYLWESTRA A BYŁO ICH TAK WIELU ŻE SYLWESTRA DĘBIANKA ODWOŁAŁA …

  0
 13. Na Wiesława Ordona spadł deszcz unijnych pieniędzy jakiego nie miał żaden burmistrz wcześniej i jakiego nie będzie miał żaden po nim. Do tego doszło zaciąganie licznych kredytów w bankach. Wiesław Ordon dysponował więc olbrzymim, niespotykanym w historii kapitałem który powinien wykorzystać w taki sposób aby miasto się rozwijało. A rozwój to miejsca pracy i mieszkania. To sprawianie, że ludzie w Nowej Dębie się osiedlają a nie z niej uciekają. Ta historyczna szansa została całkowicie zmarnowana. Wpakowano miliony złotych w rzeczy niepotrzebne. Do tego zrobiono je w sposób karygodny. To co nam pozostanie po Ordonie to zadłużona gmina z sypiącymi się fuszerkami. Nie będzie już nawet kasy na remonty tych fuszerek. Marazm będzie się pogłębiał.

  Dysponując takim kapitałem i deszczem pieniędzy jakiego nie było w historii powinien sprawić że Dęba się rozwija. A nie ma tu już prawie ludzi. Ordon zmarnował dziejową szansę.

  0
 14. Kto z was dałby dobrowolnie swoje prywatne pieniądze duetowi Ordon-Żołądź by budowali Wam dom? Albo chociaż robili elektryke?

  0
 15. No tak pewnie kasę dostał i nie wiedział co z nią robć. HEhehehe. Puknij się i najpierw pomyśl. Nikt kasy za nic nie dostaje – w szczególności od UE.

  0
 16. Właśnie że każda gmina dostaje. Są pule są środki. Każdy dostaje. Może jeszcze za chwilę się dowiem, że siedział dniami i nocami i pisał unijne projekty. Puknij się i najpierw pomyśl.

  0
 17. Do Wielki Szu ! faze to Ty chyba masz koles i to niezla !!! spojrz na rzeczywistosc czlowieku i rozejrzyj sie ,co dzieje wokol Ciebie !!! pozdr

  0
 18. Rozglądałam sie wczoraj i nic nie widziałem co sie wokół mnie dzieje. Ciemność ino. A nie piłem wiele. Mój kolega Adam wywrócił sie na tych sprezynach na rowery, kto odpowie za to?

  0
 19. Wiem czemu nie świeci,bo zalegacie z opłatami do urzędu a te skromne pieniądze będące w posiadaniu pani skarbnik trzeba przeznaczyć na dożywianie ławkowców z osiedla.
  A swoja drogą was nawet LED-y nie oświecą i nadal w was pozostanie chęć niszczenia innych.

  0
 20. Ostapko natychmiast wykonac ekspertyze dlaczego nie swieca a potem dziennikarze echa niech wydadza ocene negatywna ze to wina Ordona

  0
 21. W swoim życiu spotkałem ludzi pracujących jak woły robocze
  by do czegoś dojść i zmienić otoczenie oraz rasowe kundle, które poza głośnym szczekaniem i staraniem się złapać kogoś za nogawkę by ukąsić nic nie potrafią.

  0
 22. Koncz Was-wstydu oszczedz! "Panie Ostapko" i reszta "wolontariatu" darujcie juz sobie te ciosy ponizej pasa-juz Golota byl lepszy! wiadomo ze technika to technika! i "Panu" nieraz komp odmowi posluszenstwa! jest "PAN" malenki i niesmaczny-darz bor!

  0
 23. To jest jeszcze nic.Nie tak dawno byłam świadkiem -jak wszystkie lampy świeciły się koło 12 w południe i w Koziołku i na plantach!!!!!

  0
 24. o co ten krzyk, nawet jak sie lampy swieca to trzeba isc naokolo, zeby w glowe nie oberwac, nawet policja jedzie prosto Jana Pawla i nie oglada plant

  0
 25. Może czas już skończyć z opluwaniem urzędników a wziąć się za tych co niszczą i dewastują np. Oświetlenie na murze w parku. Dlaczego p. Marek O. Nie pokaże fotek co jest niszczone przez gówniarstwo, gdzie jakiś komentarz potępiający takie zachowanie ? Co natomiast robi w tym zakresie Straż M. .?

  0
 26. za 5 mln mozna bylo pomyslec o jakis rozwiazaniach komunikacyjnych i nowych terenach dla inwestora, moze ktos by tu zainwestowal i zrobil np. male centrum handlowe, bylaby tez praca, te planty sa naprawde bez sensu…

  0
 27. Dlaczego psy dalej srają po chodnikach i trawnikach ? Może fotograf ratusza zrobiłby pare zdjęć obsrywaczy i ich właścicieli ? Jest tu miejsce dla radnej Mroczek i jej psa

  0
 28. Nie narzekajcie macie super plac zabaw trochę usterek jest, ale gdzie ich nie ma.Na tej stronce możecie skrytykować i wyrazić swoje zdanie,a MK są też fuszerki i nie można nawet nikomu o tym mówić,ani pisać.Władza nie lubi krytyki wiec nie pozwolili nawet puszczać transmisji z sesji.Czy chcecie żeby tak było w ND????

  0
 29. BYŁA SOBIE RADA I BYŁ TAKI ŚPIĄCY BURMISTRZ.ZNALAZŁ SIĘ NIEZADOWOLONY RADNY KTÓRY OBALIŁ ŚPIĄCEGO I ZOSTAŁ SAM BURMISTRZEM BĘDĄC DALEJ NIEZADOWOLONYM PO WYBORACH DOBRAŁ SOBIE MŁODEGO ZASTĘPCĘ KTÓRY OKAZAŁ SIĘ TEŻ NIEZADOWOLONY . DO NASTĘPNYCH WYBORÓW POSZEDŁ Z WLASNĄ BANDĄ. EFEKT; NIEZADOWOLENI PRZEGRALI!!! NOWY WRÓG ZMOBILIZOWAŁ BYŁYCH WROGÓW I WYPOWIEDZIELI WOJNĘ NOWEMU WROGOWI.NOWY WRÓG NAWET ZWOLNIŁ KRETA ALE WOJNĘ Z KRETESEM PRZEGRAŁ PO LICHEJ KADENCJI. NASTĄPIŁ PODZIAŁ ŁUPÓW.NIEZADOWOLONY ZOSTAŁ STAROSTĄ A KRET BURMISTRZEM I BYŁ WIELKI POKÓJ[to jest okres wielkiej sielanki na urzędach]PO KOLEJNYCH WYBORACH NASTAŁA W I E L K A A A WOJNA.NIEZADOWOLONEGO ODSTAWIONO NA BOCZNY TOR BO KRET NIE CHCIAŁ MIEĆ PUTINA NA TYLNEJ KANAPIE. WIECZNIE NIE ZADOWOŁENI POŁĄCZYLI PONOWNIE SIŁY DOBIERAJĄC SICZ ZAPOROSKĄ POD DOWÓDZTWEM AMBITNEGO ESEŁA I WALCZĄ DO KRWI OSTATNIEJ PROWADZĄC WOJNĘ PODJAZDOWĄ

  0
 30. oni nie maja marzen, bo jak zrobili taki piekny plac, to jeszcze powinni sie postarac o lotnisko – Podkarpacie Polnoc, to bylby rozwoj dopiero..

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here