Garda na turnieju w Łęcznej

4

Na początku kwietnia 2016r w Łęcznej odbył się I Turniej o Puchar Prezesa Zarządu Lubelskiego Węgla.Do rozgrywek zgłosiło się 26 zawodników z 6 klubów: Hetman Zamość, Avia Świdnik, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Kalina Lublin, Berej Boxing Lublin, Gwarek Łęczna i Garda Nowa Dęba.

Walki były bardzo emocjonujące, od pierwszej rundy obudziły ducha walki wśród zawodników oraz zdrowy doping wśród kibiców. Garde Reprezentowali Patryk Róg w kategorii kadet do 75 kg i Jacek Duda w kategorii Kadet +80 kg. Patryk w swoim debiucie na ringu boksował z Jakubem Walkowiak (Gwarek Łeczna) Pomimo dobrej walki i celniejszych ciosów wykonaniu Patryka sędziowie orzekli przegraną na punkty. Naszym zdaniem sędziowie trochę przychylniej patrzyli na zawodnika z miejscowego klubu. Pomimo porażki Patryk zaprezentował sie bardzo dobrze na tle bardziej doświadczonego rywala. Natomiast Jacek Duda skrzyżował rękawice z Dawidem Zuszymanem z Hetmana Zamość. Można powiedzieć ze przeciwnik nie był zbyt wymagający Jacek wykorzystał swoja przewagę fizyczną i zakończył pojedynek w 2 rundzie przez TKO.

Niedługo Mistrzostwa Polski FULL CONTACT KICKBOXING
GAR DA

0

4 KOMENTARZE

  1. Gratulacje chłopaki ,plus jeszcze spoko napisany artykuł widać ze trener pisał to co myślał a nie ze oszukuje ze jakiś wymagający rywal itp. (to nie sarkazm)

    0
  2. https://www.facebook.com/FrontOcaleniaDopelniacza/?fref=ts
    Rozumiem, że istotą tego turnieju nie są dywagacje lingwistyczne, ale powinno być: dyplom dla (kogo?) Jacka DUDY, dyplom dla (kogo?) Patryka ROGA. Albo tak zmienić treść dypomu żeby nie odmieniać nazwisk. Osoba 'wypisująca’ te dyplomy przewnie ściągała na kartkówkach z odmiany rzeczownika przez przypadki. Szanowny organizatorze, koniugacja nazwisk i fleksja to tematy, które powinieneś sobie przyswoić przed kolejnymi zawodami. Może się przydać.
    Swoją drogą wielkie gratulacje dla chłopaków za serce do walki. Niezależnie od poziomu wyszkolenia przeciwników.

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here