Głosujmy na plac zabaw dla Nowej Dęby

4

29/07/11r.Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa zgłosiła plac zabaw w Nowej Dębie do ogólnopolskiego konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, w którym nagrodą jest wybudowanie placów zabaw . O zwycięstwie decydują głosy oddane przez Internet.

Jak głosować:

1. Zarejestruj się
Wejdź na stronę www.nivea.pl , zakładka: 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA : weź udział w głosowaniu, zarejestruj się – wpisz swoje dane, otrzymasz zwrotnego maila potwierdzającego aktywację konta

2. Zaloguj się, by zagłosować (możesz oddać 1 głos na dobę, na ten sam lub inny plac zabaw)

Wybierz lokalizację z mapy: gmina Nowa Dęba, wyświetli się znaleziony plac – zaznacz wybrany plac zabaw, głosuj!


4 KOMENTARZE

  1. Za place zabaw niech wezmie sie samorzad i TSM, bo to co mamy w miescie to nedza. Zapyzialy od lat "Koziolek" z brudna pisakownica i skromnym, starym wyposazeniem to wstyd. Przyblokowe podworka niedoposazane w sprzet zabawowy swieca zardzewialymi hustawkami i ponurym wygladem. Dla malych dzieci nie ma zadnych atrakcji i bezpiecznych, czystych miejsc do zabawy. Taki stan trwa juz od lat, mimo sygnalizowania tej sprawy przez mieszkancow czy tez niektorych radnych.Burmistrzowi brak chojnej reki ,zeby otoczenie naszych dzieci bylo bardziej kolorowe i uczylo je poczucia estetyki i piekna. Moze nastepna kadencja cos zmieni, miejmy nadzieje.

  2. W konkursie szans już nie mamy, a szkoda bo plac zabaw przydałby się bardzo.
    A tak na marginesie to pod ciuchcią w lasku osy mają gniazdo, które pasowałoby zlikwidować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here