Hendrix i h. R. A. B. I. A. zagrają w Nowej Dębie!

17

12-01-2011r.


HENDRIX ŻYJE!…i ZAGRA w NOWEJ DĘBIE!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
AN AMERICAN IN NEW DĘBA…

HENDRIX ŻYJE!

…i ZAGRA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!
…3 MAJA 2012 r. w NOWEJ DĘBIE!


Leon Hendrix (ur. 13 stycznia 1948) jest młodszym bratem gitarzysty Jimiego Hendrixa. To gitarzysta, autor piosenek, bardziej znany z wykonywania utworów swojego sławnego brata. Jego zespół o nazwie Leon Hendrix Band wydał jeden album „Keeper of the Flame”. Występował również z zespołem Magic Carpet Ride. Wszystkie swoje utwory Leon poświęca swojemu bratu bo chce, by Jimi był wiecznie żywy.
Przez wiele lat Leon Hendrix był rysownikiem w the Boeing Company. Ojciec szóstki i dziadek czterech wnucząt żyje z muzyki i sztuki.

3 maja 2012 r. o godz. 20 na sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury (Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2) zespół wystąpi w składzie:
Leon Hendrix – voc., guit.
Chaz dePaolo – guit., voc
Łukasz Gorczyca – bass
Tomasz Dominik – perkusja

Bilety w sprzedaży od 16 stycznia 2012 r.
Cena biletu: przedsprzedaż – 50 zł, w dniu koncertu – 70 zł.

Informacje o rezerwacji pod nr tel.: 15 846 24 10.

ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!

——————————————————-

Z \”MUST BE THE MUSIC\” DO NOWEJ DĘBY! h. R. A. B. I. A. 14 lutego w SOK!

14 lutego o godz. 19 w Samorządowym Ośrodku Kultury zagra zespół h. R. A. B. I. A.

Sami muzycy określają swoją muzykę jako \”histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną\”. Zespół powstał z inicjatywy „hRABIEGO” (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku. Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza. Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy.


Pod szyldem „h.R.A.B.I.A.” swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na „XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009” otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010. Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, \”Must Be The Music – Tylko Muzyka\”, gdzie zespół zrobił furorę utworem \”Warszafka\”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy. Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór \”Cham\”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę.
Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, przyjdź na ten koncert :)

Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.
Bilety można kupować od 16 stycznia 2011 r. w kasie SOK.

Informacje o rezerwacji pod nr tel: 15 846 24 10.

ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!

SOK

0

17 KOMENTARZE

 1. Elvis i Majkel też zagrają? :) Fajne koncerty mogą być, przy okazji się okaże (pewnie jeszcze w komentarzach), czy nowodębianie są skłonni płacić za kulturę…

  0
 2. Dużo więcej płaciłem za bilety na koncerty i nie narzekam a że takie wydarzenie w naszych skromnych progach będzie to warto będzie tam być:)Pozdro

  0
 3. do #6
  Mi się wydaje, że jednak pójdę na Hendrixa. Nie słyszałem o czymś takim jak "henrix", w tytule jest zapewne literówka. Ale co ja tam wiem… Przecież Ty go słuchasz od urodzenia

  0
 4. Posłuchajcie na you tubie jak braciszek Hendriksa gra jak to się wam podoba to jesteście głusi, hrabia? dużo lepiej nie wypada ale jak ktoś lubi kabaret to ok.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here