II Turniej Eliminacji Wojewódzkich "Kinder + Sport" Pucharu Polski

4

15.05.11r.

14 maja 2011 roku w Mielcu odbył się II Turniej Eliminacji Wojewódzkich \”Kinder + Sport\” Pucharu Polski.

Znakomicie zaprezentowała się druzyna Klubu Piłki Siatkowej, którą tworzyły Kamila Tomczyk oraz Kornelia Dudziak. Drużyna ta zajęła 2. miejsce w województwie przegrywając w finale 11:10 z dziewczętami reprezentującymi Uczniowski Klub Sportowy \”Trójka\” Leżajsk. W turnieju uczestniczyło 60 zespołów z całego Podkarpacia ( ponad 120 zawodniczek). W grupie walczącej o 1. miejsce zawodniczki nasze pokonały zespoły z Przemyśla oraz drugą drużynę \”Trójki\” Leżajsk. Zawodniczka Klubu Piłki Siatkowej – Kamila Tomczyk została w opinii trenerów uznana jedną z trzech najlepszych zawodniczek w województwie, za co otrzymała nagrodę indywidualną.
W turnieju uczestniczyło 7 zespołów KPS Nowa Dęba.

Wyjazd został sfinansowany środkami pozyskanymi z budżetu Gminy Nowa Dęba przeznaczonymi na wspieranie sportu.

Klub Piłki Siatkowej oraz Miasto i Gmina Nowa Dęba 11 czerwca 2011 r. będą gospodarzami Wojewódzkiego Finału \”Kinder+Sport\” Pucharu Polski dziewcząt w kategoriach \”dwójki\” – klasy 4.\”trójki\” – klasy 5. i \”czwórki\” klasy 6. Jest to 3 rok z rzędu, w którym przyznano nam prawo organizacji imprezy tej rangi.