Kamil Gurdak Reprezentantem Polski na Letniej Uniwersjadzie

11

W dniach 08-12 lipca w Gwangju (Korea Pd) odbędzie się 28 Letnia Uniwersjada (Mistrzostwa Świata Studentów). W składzie 27 osobowej reprezentacji Polski na czele
z Pawłem Fajdkiem Mistrzem Świata i triumfatorem dwóch poprzednich edycji w rzucie młotem znajduje się reprezentant sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba Kamil Gurdak, który będzie reprezentował jako student Uniwersytet Rzeszowski. Kamil  na Uniwersjadzie wystartuje w biegu eliminacyjnym na 800m w dniu 10 lipca o godz. 10.00 czasu miejscowego. Warto podkreślić, że przed wyjazdem na Uniwersjadę Kamil  z powodzeniem obronił pracę magisterską i otrzymał tytuł Magistra Wychowania Fizycznego. gratulujemy obrony pracy magisterskiej i życzymy dobrych wyników na Uniwersjadzie. Na zdjęciach Kamil na stadionie w Gwangju, na którym odbędą się zawody lekkiej atletyki 28 Letniej Uniwersjady.

MKS – STAL Nowa Dęba

0

11 KOMENTARZE

  1. Jak sukces sportowy i naukowy to pewnie i dyrekcja nr.1 by się podpinała że to wychowanek ale pamiętamy,że wręczenie rowera jako nagrody głównej dla najlepszego sportowca roku zostało dla Kamila na terenie szkoły zabronione.

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here