Kamil Gurdak wywalczył brąz na Mistrzostwach Polski

4

27.06.11r.

W dniach 27-28 maja 2011 r. w Poznaniu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski
w Lekkiej Atletyce. W mistrzostwach startował zawodnik sekcji lekkiej atletyki MKS STAL Kamil Gurdak, który zdobył dwa brązowe medale.

W biegu na 800 m, gdzie przegrał tylko z Arturem Ostrowskim UAM Poznań (1:51:42) i Szymonem Krawczykiem PWS Piła (1:51:72). Kamil uzyskał czas 1:52:20.Drugi brązowy medal zdobył w sztafecie 4×400 m w składzie: Marcin Wróbel, Artur Stopyra, Artur Cetnarowicz, Kamil Gurdak w czasie 3:29:13.

W dniu 27.05.2011 r. w Katowicach w Akademickich Mistrzostwach Polski w chodzie na
5 km startował Kamil Piórek, który uzyskał bardzo dobry czas 19:51:8, zajmując 8 miejsce,
a zwyciężył wychowanek MKS STAL Nowa Dęba, wicemistrz Europy – Grzegorz Sudoł
w doskonałym czasie 19:09:02. Kamil Gurdak oraz Kamil Piórek są studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania Fizycznego.