Kasia ciągle w formie. Rekord pobity!

17

07.06.11r.

Nadleśnictwo Nowa Dęba

W niedzielę 5 czerwca na stadionie AWF w Krakowie odbyły się ponadwojewódzkie eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych-Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce,która odbędzie się w Płocku w dniach 22-24 lipca.

Awans do finału uzyskali zwycięzcy poszczególnych konkurencji.W biegu na dystansie 2000m z przeszkodami zdecydowanie zwyciężyła reprezentantka naszego klubu Stal Nowa Dęba Katarzyna Wojciechowska, która czasem 7 minut 30 sek. 37 setnych i o blisko 23 sekundy poprawiła rekord województwa podkarpackiego, który od 4 lat należał do reprezentantki Halicza Ustrzyki Dolne Magdaleny Karpińskiej i wynosił 7,53,28.

Po czterech latach przerwy Nowa Dęba będzie więc miała swoją reprezentantką w finałach OOM. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się również jedna z najmłodszych zawodniczek naszego klubu Marcelina Serafin,która po sobotnim zwycięstwie w biegu ulicznym w Nowej Dębie dzień później o ponad 5 sekund poprawiła rekord życiowy na 800m uzyskując czas 2,32,50.

18 czerwca Kasia, Marcelina oraz Szymon Zięba wystartują w Warszawie w biegu ulicznym na dystansie 5km, a Kasia tydzień później 25 czerwca w Słowenii reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Europy juniorów młodszych w biegach górskich.


——

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

17 KOMENTARZE

 1. A dzieci z Nowej Dęby albo chociaż gminy to biegają gdzieś?
  Odnoszą jakieś sukcesy?
  Bo to o czym tu piszą to robota niezatrudnionego w klubie p. Karkuta,
  Julo to jeszcze coś robi, czy tylko trawę podlewa?

  0
 2. Pan Julo zrobił już swoje.Wychował całą masę medalistów MP. Teraz ma czas na podlewania trawy. Trawa też się nie podoba?

  0
 3. julek nic nie robi z aktualnymi zawodnikami!!!!! i coz tego ze wychowal? ( to juz nic ma nie robic??), ci medalisci to sami sie wychowali poprzez samozaparcie i chcec osiagniecia wlasnego celu,
  WYPAD Z PODLEWACZEM!!!!

  0
 4. Popieram pana B. Karkuta który robi to spolecznie nie biorac za to zadnej zlotówki!!!! a Pan Zieba mino ze bierze wynagrodzenie taka prawda, ze h*ja robi. Nie trzeba byc zaangazowanym w LA zeby to zauwazyc. Jako dyrektor sie nie sprawdzal !!!!!
  Popieram WYPAD Z PODLEWACZEM!!!

  0
 5. to że młodzież trenuje to zasługa Grzegorza Sudoła, bo jest dla nich wzorem do naśladowania, ponieważ Grzesiek pokazał całemu światu , że nawet w takim mieście jak Nowa Dęba są ludzie z marzeniami i z talentami. teraz jest wielkim autorytetem dla wszystkich młodych ludzi i to dzięki Grześkowi rosną kolejne młode talenty ….
  Dzięki Grzegorz !

  0
 6. do Hirka myślę że nadal coś biegają kilka naście dni temu podopieczny p. Zięby zdobył brązowy medal na akademickich mistrzostwach kraju w Poznaniu w biegu na 800m :) wiec uważam że jakiś to sukcesy jest !!!

  0
 7. Grzegorza Sudoła – co nie znaczyB) że Grześ podobno zarabia teraz na Nowej Dębie .Stroje dla Stali – Diektiarienko kupuje u niego ale po przecenie podobno:)Nie żebym nie popierał lokalnego patriotyzmu, tylko czy takich samych nie można kupić gdzieś indziej taniej, bez przeceny?
  :|

  0
 8. do #12, jeśli można gdzieś kupić coś takiej, to tak się robi :) O to chodzi, żeby jak najmniej wydać, za dobry materiał. Grzesiek ma firmę, dobrze zna się z Ziarenem więc oferuje to czy tamto. :) Mi sie to podoba. A co do tematu, to trzeba przyznać, że Julek już zrobił sowje.. To On zaczął widzieć w Grzesiu chłopaka, który ma predyspozycję do trenowania chodu. I to On go trenował i wytrenował. Tak samo Kręcioła!!

  0
 9. poniekąd wiem coś na temat zaangażowania Jurka chociażby w basen, gdy był prezesem Sosiru to uważam, że zdecydowanie WYPAD Z PODLEWACZEM!!!!

  0
 10. Może nowa kampania WYPAD Z PODLEWACZEM? cały dzień podlewa wodę i odstrasza dzieci biegając po stadionie w stringach,jak mają kolejni młodzi zawodnicy przyjść na trening??

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here