Kluby dostały pieniądze

16


Rozstrzygnięcie konkursu z zakresu warunków i trybu finansowania sportu na terenie miasta i gminy Nowa Dęba

Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Nr 44/2011 z dnia 1 marca 2011 rozstrzygnięty został konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu warunków i trybu finansowania sportu na terenie miasta i gminy Nowa Dęba w roku 2011.

Przyjęto następujący podział środków:

– Miejski Klub Sportowy STAL – 195 tys. zł
– Klub Piłki Siatkowej – 45 tys. zł
– LZS Jadach – 29 tys. zł
– LKS Tarnowska Wola – 29 tys. zł
– LZS Cygany – 25 tys. zł
– LZS „Płomień” Chmielów – 25 tys. zł

OR.RL/MS/ źródło: UMiG

0

16 KOMENTARZE

 1. Ta kwota dla kps-u to przedwyborcza obietnica czy pomyłka w druku?

  Chłopaków Krasowskiego pogonili a Szpunarowi Salomon ma skąd nalać?

  0
 2. Z piłka siatkową wszystko się zaczęło 2 lata temu. Jeden trener chciał się odłączyć, a władza na to przystała i dała kasę. A teraz ani trener ani władza nie chcą się do tego przyznać.

  0
 3. Dlaczego rozwiązano siatkówkę męską? Bo był brak perspektyw. Nie prowadzono grup gdzie byłoby prowadzone szkolenie, tylko chciano od razu "grać", a dlaczego, to rozważny obserwator przeanalizuje i będzie wiedział.

  0
 4. Wydaje mi sie ze tak.Zaczeli grac w czwartej lidze i zadnych rezultatow nie bylo.Malo tego zamiast promowac miasto i chlopakow ,ktorzy tam graja woleli zebrac gosci z tbg.Tarnobrzeg jest wiele wiekszym miastem i tam rozwiazali siatkowke to dlaczego ma byc w Debie jak wynikow nie bylo.Szpunar zbieral kase po sponsorach i mial grupy mlodziezowe,a w meskiej nie bylo zadnej grupy.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here