Kolejna wygrana seniorów ! Faworyzowana Crasnovia pokonana !

0

Piłkarze nowodębskiej stali odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach YesSport IV ligi podkarpackiej. Nasz zespół pokonał faworyzowaną Crasnovię Krasne 1 : 0

Jedyna bramka padła już w 9 minucie meczu, a jej autorem został Wojciech Dudek, który strzałem głową po dośrodkowaniu Serafina z rzutu wolnego nie dał żadnych szans golkiperowi przyjezdnych. W kolejnych minutach podopieczni Młynarczyka oddali inicjatywę graczom Crasnovii, jednak z przewagi optycznej gości nic nie wynikało. Piłkarze z Krasnego wykonali masę dośrodkowań w nasze pole karne ale za każdym razem górą byli nasi bardz dobrze dysponowani tego dnia obrońcy STALI. Mimo przewagi przyjezdnych w drugiej połowie to nasz zespół stworzył dwie bardzo groźne bramkowe sytuacje, w których niestety zabrakło pewnego wykończenia.

Zwycięstwo z Crasnovią jest trzecim meczem z rzędu wygranym przed własną publicznością ( Leżajsk 1:0, Dukla 6:0, Crasnovia 1:0 )

Wojtek Dudek – zdobywca jedynego gola w meczu jest aktualnie najlepszym strzelcem naszego zespołu ( 6 bramek )