Kolejne pozytywne zmiany na położniczym

18

2013-09-01

W ramach licznych inwestycji podejmowanych przez Szpital Powiatowy w Nowej Dębie, Oddział Ginekologiczno – Położniczy zyskał nowy wymiar funkcjonalnośi, estetyki i przyjaznego charakteru dla pacjentek.

Nowe łóżko porodowe, przyjazne kolory otoczenia oraz szereg udogodnień zwiększają komfort oczekiwania oraz sam poród.

Personel lekarski i położniczy poradni specjalistynej oraz oddziału oferuje fachową opiekę we wszystkich etapach ciąży oraz po rozwiązaniu. Po wyjściu ze szpitala, w razie wystąpienia problemów, np.: z laktacją, o każdej porze dnia i nocy porady pacjentkom udzielą osoba dyżurująca pod numerem telefonu 15 846 26 51 wewn. 105 lub osobiście lekarz i położna dyżurujący w oddziale.


Nowodębski Zakład Opieki Zdrowotnej przyciąga matki z całego regionu Północnego Podkarpacia. Jako jedna z niewielu placówek szpitalnych notuje wzrost liczby odbieranych porodów pomimo niekorzystnych czynników demograficznych.

Rada Społeczna
przy SPZOZ
w Nowej Dębie

0

18 KOMENTARZE

 1. Ciekawe jak ty byś wyglądała gdybyś przez kilka lat patrzyła jak baby rodzą. Wcale to ładnie nie wygląda tym bardzeiej że babsko ma swoje humory jak zaciąży..

  0
  • Personel, pielęgniarki, położne wiedzą na co się piszą i są świadome swoich obowiązków podejmując takową prace.

   +1
 2. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają, tym razem, specjaliści od medycyny ze specjalizacją ginekologia i położnictwo. Czyżby cotygodniowe spatkania na jarmarku pod halą targową nie dały okazji do 'wygadania się'? Czy tutaj też musicie zamieszczać jakże błyskotliwe i oczywiście na temat komentarze? A fuj, fuj.

  0
 3. popieram wypowiedz hbh#3 pielegniarki na wielu oddzialach sa niemiłe, chamskie, napuszone …jakby za kare przychodziły do pracy, czy nie ma na to mocnego?

  0
 4. Skuteczne skargi na personel można składać do kierownictwa szpitala, a nie na forum. Tutaj może to brzmi donośnie, ale żadnego efektu nie przyniesie. I dalej będzie tylko bicie piany

  0
 5. mi się podoba. ładnie, czysto. dlatego właśnie nasz szpital mimo niżu demograficznego notuje wzrost urodzin. jak sie nie podoba zawsze mozecie isc do obleśnej kolby lub scapiałego tarnobrzega.

  0
 6. ostatnimi czasy musiałam być na oddziale ginekologicznym kilka razy,niech ktoś głupot nie gada,że personel,położne są chamskie-nigdzie jeszcze takiej opieki nie miałam,to prawda ,ze o tym oddziale się mówi ,że jest jak w serialowej Leśnej Górze i to dziwne,że za każdym razem leżałam z kobietami z Tarnobrzega,Baranowa pozdrawiam serdecznie cały personel:)

  0
 7. Położniczy jest ok. Większość odzdziałów także. Tak jak ktoś napisał: jakbyście posmakowali leżenia w Tarnobrzegu to szybko byście zapłakali za Dębą. Jedynym minuesem jest wewnętrzny i izba przyjęć na której nie ma klimatyzacji a od tego plastiku grzeje niesamowicie. O ile nad wenętrznym trzeba popracować dłuzej to klima to szybka inwestycja. A tak to szpital mamy super!

  0
 8. Popieram wpis 13, koniecznie jeszcze zmienic personel pielęgniarski który pacjenta traktuje jak niepotrzebny przedmiot. Są dobre pielęgniarki ale nawet jedna czarna owca psuje opinię pozostałych.

  0
 9. Popieram wpis 13, koniecznie jeszcze zmienic personel pielęgniarski oddziału wewnętrznego [size=20][/size] który pacjenta traktuje jak niepotrzebny przedmiot. Są dobre pielęgniarki ale nawet jedna czarna owca psuje opinię pozostałych.

  0
 10. Chciałabym zaznaczyć że Szpital Powiatowy w Kolbuszowej oraz wszystkie oddziały przeszły gruntowny remont a oddział ginekologii i położnictwa jest już dawno odremontowany co sprawia że szpital się rozwija bo proszę zauważyć że szpital w Kolbuszowej jest dużo większy od szpitala w Nowej dębie , w szpitalu w Kolbuszowej pracuje wielu Rzeszowskich specjalistów, niebawem powstanie lądowisko LOPR oraz SOR co sprawia że szpital będzie i jest prestiżowy na tle małych szpitali, nie wolno twierdzić ze dany szpital jest taki i owaki niewiedząc nic na temat danej placówki. Pozdrawiam Kaśia :)

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here