Krajowy Turniej Młodzików Młodszych w w badmintonie w Suchedniowie

0

26-02-2013

Doskonałą formę prezentują w dalszym ciągu badmintoniści Stali Nowa Dęba, młodzicy młodsi. Tym razem doskonale spisali się na Krajowym Turnieju Młodzików Młodszych, który rozegrany został w Suchedniowie.

Miano najlepszej zawodniczki suchedniowskich badmintonowych zmagań przypadło Natalii Róg, która zwyciężyła w dwóch konkurencjach. Najpierw wspólnie ze swoją partnerką Idą Wiśniewską (Żyrardów) nie dały żadnych szans swoim rywalkom w grze podwójnej dziewcząt, wywalczając pierwsze miejsce w sposób nie podlegający żadnej dyskusji. Następnie Natalia w doskonałym stylu zwyciężyła w grze pojedynczej dziewcząt pokonując w finale swoją partnerkę deblową Idę Wiśniewską (Żyrardów) 2:1 (21:12;18:21;21:13). Na trzecim miejscu uplasowała się Beata Mycek (Stal). Gra mieszana była wewnętrzną sprawą nowodębian. Zwyciężył mixt: Rafał Lejko / Beata Mycek, a drugie miejsce przypadło parze:Patryk Róg / Aleksandra Michalczuk (wszyscy Stal Nowa Dęba). Tyma razem młodzi badmintoniści z Nowej Dęby stanęli na podium dla zwycięzców pięć razy, w tym trzy razy na jego najwyższym stopniu. Tak dobre wyniki młodych nowodębian, to efekt doskonałej pracy treningowej jaką wykonali w okresie ferii, trenując na własnych obiektach, pod okiem dwójki swoich szkoleniowców.