Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie

18

04-03-2012

W Straszęcinie rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie.

Fantastycznie spisały sie w nim młode zawodniczki Stali Nowa Dęba, które były klasą dla siebie. W finale gry pojedynczej stanęły na przeciw siebie Natalia Róg i Beata Mycek. Zwyciężyła Natalia, pokonując Beatę 2:0 (21:16;21:7). W finale gry podwójnej dziewcząt w doskonałym stylu zwyciężył debel Stali w składzie: Beata Mycek / Natalia Róg,pokonując parę Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce) / Paulina Wilczyńska (UKS Orbitek Straszęcin) 2:0 (21:14;21:18).

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że obie nowodębianki pierwszy sezon występuja w tej kategorii wiekowej, a Beata, to jeszcze kategoria dzieci. Wszystko co najlepsze jest jeszcze przed tymi młodymi zawodniczkami, to wróżą im badmintonowi fachowcy.

/info

0

18 KOMENTARZE

 1. Wiesiek nie chce dać bo wydaje na szatnie za prawie pół miliona.
  Za pół miliona była by i siłownia i szatnie takie jak na orlikach w kilku LZS-ach

  0
 2. E tam, Wiesiek nie dobry, za to Adam bardzo dobry, o tak bardzo.
  Przecież to dzięki jego osobie ta siłownia jeszcze "zipie", więc nie wiem po co bić pianę.
  Chcieliście siłownie – Macie !
  Chodzicie na nią ! – Wątpię !
  Czego jeszcze chcecie ! Żeby za Was dźwigać to żelastwo !
  Jest źle ! Nie ma , też źle !
  Co za ludzie !

  0
 3. [quote]Przecież to dzięki jego osobie ta siłownia jeszcze "zipie", więc nie wiem po co bić pianę.
  Chcieliście siłownie – Macie !
  Chodzicie na nią ! – Wątpię ![/quote]

  Jeśli władza robi "lasowiacką prowizorkę" to niech się nie dziwi, że ta "lasowiacka prowizorka" się nie utrzymuje. To co nazywamy siłownią i to co mieści/mieściło się przy stadionie to coś co NIE MA PRAWA przyciągnąć klientów. Stary sprzęt skupiony w małym, ciasnym pomieszczeniu nie stanowi dzisiaj atrakcyjnej oferty. Kobiety (może nie liczne) do czegoś takiego nie przyjdą. A że jest zapotrzebowanie na takie rzeczy świadczy przykład dziewczyny, która otworzyła prywatny klub fitness. Chodzi tam mnóstwo kobiet. Dlaczego nie chodzą do "siłowni"? Z powodów które opisałem powyżej. SIŁOWNIA MUSI BYĆ NA BASENIE. Tam jest duże pomieszczenie w części piwnicznej. Ale do tego potrzeba POLITYCZNEJ decyzji władz miasta. Opozycja na bank nie będzie przeciw. LUDZIE CHCĄ SIŁOWNI A NIE LASOWIACKIEJ PROWIZORKI UDAJĄCEJ SIŁOWNIE.

  0
 4. Nie mogę zrozumieć dlaczego komisja , która odbierała pływalnie krytą dopuściła się takiego niedopatrzenia jakim jest brak siłowni , która miała być w pomieszczeniach pływalni, dlaczego odebrano pomieszczenia kręgielni, której do dnia dzisiejszego nie ma. Dlaczego chwalono się inwestycją za 13- 15 mln PLN która miała mieć wszystko czego dusza zapragnie.
  Pytam : Gdzie to jest ?
  Dlaczego ludzie pozwalacie na takie niedoróbki, dlaczego tak się zachowujecie!
  Przecież to wszystko i tak wyjdzie na jaw !
  Dla poklasku, dla sławy !
  Wydaje mi się, że teraz o wiele trudniej będzie wam to wszystko wyprowadzić na prostą.

  0
 5. Liczył się skok burmistrza w garniturze do wody. Gawiedź klaskała. O siłownie i piwnice gawiedź nie pytała. Pytali nieliczni nazywani "awanturnikami" itd. Puste marnujące się pomieszczenia basenowe to GŁUPOTA!

  0
 6. Drogi mieszczuchu,
  może wszystkich rozumów nie zjadłem, ale ty mając taką wiedzę możesz się podzielić z internautami, chętnie poczytam co tam masz do powiedzenia!

  0
 7. Klub z tancerkami znajduje się w okolicy Nowodębskiego zalewu, od strony torów kolejowych. Niestety nie pamiętam jaka to ulica. Pozdrawiam.

  0
 8. No fajnie, że dziewczynkom tak dobrze poszło! – powinny mieć jeszcze jakieś jednolite [url=http://manekiny.wrotapolski.pl/]koszule[/url] sportowe, w których mogłyby wystąpić – pozdrawiam serdecznie!

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here