Krajowy Turniej Seniorów w badmintonie w Głubczycach

10

05-12-2011r.

W Głubczycach rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Seniorów w badmintonie. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w nim reprezentanci Stali Nowa Dęba.

Najlepiej spisał się debel męski Mateusz Czachor (Stal Nowa Dęba) / Mateusz Ciurkot (UKS Orbitek Straszęcin), który wywalczył pierwsze miejsce pokonując w finale po znakomitej grze parę Orlicza Suchedniów: Tomasz Persona / Filip Przyjemski 2:1 (21:14;14:21;21:17). W grze podwójnej kobiet na trzecim miejscu uplasowała się para: Emilia Goldwaser (UKS 2 Sobótka) / Izabela Tomczyk (Stal Nowa Dęba). W grze mieszanej na trzecim miejscu uplasowali się: Filip Przyjemski (Orlicz Suchedniów) / Izabela Tomczyk (Stal Nowa Dęba). Był to kolejny bardzo dobry występ dwójki eksportowych badmintonistów Stali Nowa Dęba na krajowym turnieju w kategorii seniorów w tym sezonie

/info

0

10 KOMENTARZE

  1. Oprócz badmintonie działa w naszym miasteczku od wielu juz lat klub karate, ale o nim jakoś dziwnie cicho sza. Czy ktoś wie dlaczego ?

    0
  2. Może dlatego, że sensej nie informuje o swoich planach i wyjazdach, sukcesach? Przecież jedna osoba prowadząca portal nie ogarnie każdej grupy, sekcji sportowej, stowarzyszenia itd. + wiadomości politycznych, spraw społecznych itp. Jeśli te stowarzyszenia, grupy, sekcje nie będą promować swojej działalności to nie będzie o nich głośno. Raczej redakcji info w Głubczycach nie było (chociaż kto wie?) a jednak materiał jest. Kwestia odpowiedniej współpracy. Podobnie jak wątpię by redakcja info była na wszystkich zawodach Kasi Wojciechowskiej czy Śnieżnej Pantery.

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here