Kto będzie nowym komendantem Policji w Nowej Dębie?

17

08.03.11r.

Kto zastąpi Tadeusza Gospodarczyka na stanowisku komendanta nowodębskiej policji? O tym zadecyduje postępowanie konkursowe.

Tadeusz Gospodarczyk po 27 latach służby zdecydował się odejść na emeryturę. W związku z tym Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu ins. Jan Żak 23 lutego 2011r. ogłosił rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego.

O fotel komendanta mogą ubiegać się funkcjonariusze pełniący służbę w Policji, posiadający wyższe wykształcenie zgodnie z wymaganiami w zakresie wykształcenia kwalifikacji zawodowych i stażu służby określonych w przepisach rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 19 czerwca 2007r. w sprawie wymagań w zakresie wykształcenia kwalifikacji zawodowych i stażu służby, jakim powinni odpowiadać policjanci na stanowiskach komendantów Policji i innych stanowiskach służbowych oraz ich mianowania na wyższe tanowiska służbowe (Dz. U. z 2007r., Nr 123, poz. 857 z późn. zm.),

Ponadto cenione będzie wykształcenie z zakresu organizacji, zarządzania lub organizacji i zarządzania albo ukończenie studiów podyplomowych, przeszkolenia lub kursu z tego zakresu lub z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, albo wykształcenie wyższe o kierunku prawniczym bądź z zakresu administracji, co najmniej 3 – letnie doświadczenie w służbie kryminalnej, w tym przynajmniej 2 – letni okres prowadzenia postępowań przygotowawczych lub w służbie prewencyjnej albo w obydwu tych służbach łącznie, co najmniej 2 – letnie doświadczenie w kierowaniu jednostkami organizacyjnymi Policji albo 3 – letnie doświadczenie w kierowaniu komórkami organizacyjnymi występującymi w służbie kryminalnej lub prewencyjnej albo w obydwu tych służbach łącznie, co najmniej 10 – letni staż służby w Policji oraz poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ściśle tajne.

Więcej na temat Konkursu

/opr. info

17 KOMENTARZE

 1. To jak się bawimy politycznie to proponuję nowodębskich ŁYŻWIŃSKICH z Naszego Samorządu i PALIKOTÓW z magistratu

 2. A ja na Komendanta Policji pchnąłbym kogoś z "naszego samorządu" (ich samorządu)- dużo robią zamieszania a efektów nie widać.

 3. Do7
  Na pewno nie kłaniał się w pas, nie wygłaszał pochwał i laudacji na cześć Wiesława Wielkiego i jego zastępcy, nie kajał się i padał na kolana.

 4. Tylko za niedugi czas znowu na ulicach na skrzynkach pojawią sie broszurki, w których Pan nowodebski lepper Marek O – żali sie na wszystko i wszystkich. haha ŻENADA

 5. A może pchnąć by tam Żołędzia, taka okazja na rozwinięcie skrzydeł, nowe miejsce – nowe możliwości, bo on taki niespełniony pod nadzorem Ordona.

 6. Grzegorz P. pseud. [color=#3333ff]"Policmajster"[/color] – jedyny słuszny kandydat. ;)
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=AcfhCQmHdEs[/url]

 7. a ja proponuję dyrektora basenu wprawę ma a za to jak rządzi to mogłem się przekonać w święto trzech króli zamknął sobie basen i szlus taki to do komendy się nadaje będzie sobie robił co chce a z tego co mi wiadomo to był już komendantem straży tak że wprawę ma a za to że musieliśmy się zalać z żalu a potem kacować , to powinien nam wrócić jeszcze za paliwo i flaszkę postawić!!! moim zdaniem to pierwszarzędny kandytat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Welcome to [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet[/url] store. Dear, we have a lot [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci shoes[/url] for. gucci men shoes, gucci women shoes, gucci low shoes and so on.If you have not time to buy gucci shoes. You can order from our [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet online[/url] store. We will send you order from [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci usa[/url] store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here