Lasowiackie Ziemniaki w Cyganach

12

2013-09-09

Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach zaprasza na uroczyste zakończenie wykopków ziemniaka. Impreza odbędzie w dniu 15 września 2013 r. (niedziela) o godz. 15:00 na terenie placu CKL.

Podczas imprezy zostaną przeprowadzone konkursy dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie również występów zespołów ludowych z którymi będzie śpiewać pieśni ludowe i biesiadne, konkursu wiedzy o uprawie i potrawach z ziemniaka.

Będzie również możliwość degustacji pieczonego ziemniaka w popiele z masłem i słoniną.

Gwaramtujemy wspólne śpiewanie i granie przy ognisku. Impreza rok rocznie cieszy się dużą popularnością.

SOK

0

12 KOMENTARZE

 1. W Cyganach cały czas coś się dzieje. Brawo.
  Żeby tak w Nowej Dębie byli ludzie którym chciałoby się zrobić coś dla innych. Marzenie.

  0
 2. Internauto nr 2
  1) Zawsze możesz dać przykład
  2) Nie każdy kto w Nowej Dębie chce zrobić coś dla innych dostanie na ten cel wsparcie finansowe ze strony gminy, zwłaszcza gdy zostanie zakwalifikowany przez władze jako osoba zagrażająca władzy

  0
 3. Wy to tylko potraficie narzekać, wam trzeba wszystko dać na tacy i tak będziecie wymyślać. Tyle było opluwania burmistrza za " koziołka".
  Zobaczcie ile tam teraz dzieci, jaki ruch i uśmiech na twarzach dzieci.
  "Koziołek" tętni życiem od rana do późnego wieczora a Matołki nie potrafią powiedzieć-jednak było to zadanie potrzebne, DZIĘKUJEMY.

  0
 4. Oj wybudują nie tylko most ale i przekażą 100 000 PLN na potrzeby szkoły,dzięki staraniom radnego i przewodniczącego osiedla powstanie most i to bez grosza dotacji z budżetu gminy.
  Dęba nie liczy na mannę z nieba, sama bierze inicjatywę w swoje ręce i są efekty. To dzięki ludziom z Dęby macie rondo i nową drogę do do szpitala.Wieś musi inwestować w malkontentów z miasta.
  Jeszcze wam wybudują w następnej III kadencji urzędowania obecnego burmistrza osiedle domków jednorodzinnych i przedszkole na terenach po byłej TSM.

  0
 5. Pewno najłatwiej zrobić coś gdy gmina da pieniądze. A spróbujcie zrobić bez tego. Tylko wyciągać rękę umiecie a dać z siebie coś to nie łaska

  0
 6. do @ #5| Do dendryt. dnia 09/10/2013 21:31
  Wy to tylko potraficie narzekać, wam trzeba wszystko dać na tacy i tak będziecie wymyślać. Tyle było opluwania burmistrza za " koziołka".
  Zobaczcie ile tam teraz dzieci, jaki ruch i uśmiech na twarzach dzieci
  :D:D To jest cudowne – [quote][quote] uśmiech na twarzach dzieci.[/quote][/quote] – dziecko kijankę w Bystrzyku zobaczy i jest zachwycone!
  [color=#cc0000]PODPISZ SIĘ[/color] miast pouczać i rad dodawać .

  0
 7. A co nick winien?
  Info powinno się reformować – i miast "Gość" powinno być – NIKT – po prostu. Bo "gości" jest opór.. off pianka.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here