LIDER POLEGŁ W JADACHACH! Zwycięstwo na zakończenie sezonu

12

W dniu wczorajszym odbył się ostatni mecz w tej rundzie. Jak w ostatnim sezonie tak i w tym ostatnim przeciwnikiem LZS-u Jadachy była drużyna Trasndźwigu Stale. Mecz był bardzo emocjonujący i obfity w bramki. Zakończył się zwycięstwem drużyny Jadachów 4:3.

0

12 KOMENTARZE

 1. Nie tylko ostatni mecz w tej rundzie był rozegrany w Jadachach, tak samo Chmielów, Cygany czy Tarnowska która swój mecz grała na boisku Waszej wspaniałej Stali… Ale promujemy swoich ;)

  0
  • Myślę, że chętnie opublikują jakąś relację ale warto dać cynk: podesłać zdjęcie, notkę tak jak robią to Jadachy. Mail redakcji jest w zakładce redakcja. Wato im podesłać materiał jak jest jakiś do publikacji :)

   0
 2. Szkoda, że nawet słowa nie napiszecie o Stali i meczu derbowym, ale zajmujcie sie jadachami, przecież tam kandydatem jet Wolan. A kiedy w was wierzyłem…

  0
  • Prezes STALI NOWA DĘBA – Damian Diektiarenko też jest kandydatem RATUSZA. I słusznie. I sport dzięki takim radnym jak Wolan i Diektiarenko, oraz burmistrzem Ostapko dużo zyska.

   0
 3. Jak przedsiębiorca zapłacił za baner przeciwko Ordonowi to naczelny pisał o meczu Stali. Jak nie ma nic przeciwko Ordonowi, to nie ma o czym pisać :)

  0
 4. A ja bym się zapyta na czyją licęncję trenerską grały jadachy ,MOŻE Przy sprawozdaniu końcowym wypłynie i do tego brak kontroli z strony podokręgu i sędziów.Kto odpowie.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here