Memoriał im. Andrzeja Gerwatowskiego – relacja

3


W dniu 23 maja 2014 r. na krytej pływalni SOSiR odbyły się szkolne zawody pływackie – Memoriał im. Andrzeja Gerwatowskiego, w którym wzięło udział 122 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Nowej Dęby, Chmielowa, Jadachów, Tarnowskiej Woli oraz Alfredówki.

Najliczniej szkoły reprezentowane były przez uczniów podstawówek – 86 osób, natomiast spośród gimnazjalistów w zawodach uczestniczyło 31 osób, zaś uczniów szkól średnich – 5 osób.

Organizatorzy nagrodzili najmłodszych uczestników zawodów, którymi byli: Filip Furtak ze Szkoły Podstawowej w Alfredówce oraz Karolina Cudo, uczennica Szkoły Podstawowej w Tarnowskiej Woli.

Uczestnicy zawodów mieli do pokonania dystans 50 m stylem grzbietowym, dowolnym lub klasycznym. Zgodnie z Regulaminem zawodów, każdy uczestnik mógł wystartować w 2 wybranych przez siebie konkurencjach oraz w sztafecie. Łącznie rozegrano 35 biegów.

Serdeczne podziękowania za organizację zawodów dla instruktorów nauki pływania SOSiR: Łukasza Mazura i Piotra Sochy, dla kierownika Rafała Lewandowskiego za sędziowanie zawodów oraz komentowanie imprezy oraz podziękowania za pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie zawodów dla: ratowników, pracowników SOSiR oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

GALERIA:

Poniżej przedstawiamy nazwiska medalistów z poszczególnych kategorii wiekowych.

Medaliści:

Rocznik 2004-2005, 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Karolina Byczek (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Julia Jadach (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Maria Wolwowicz (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Rocznik 2004-2005, 50 m stylem grzbietowym chłopców

Jakub Kłosowski (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Jakub Borowiecki (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Mikołaj Bieniek (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Rocznik 2002-2003, 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Zuzanna Zielińska (Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim)
Julia Czerwiec (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Urszula Kopeć (Szkoła Podstawowa w Komorowie)

Rocznik 2002-2003, 50 m stylem grzbietowym chłopców

Nikodem Naróg (Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim)
Dariusz Szypuła (Szkoła Podstawowa w Komorowie)
Karol Szypuła (Szkoła Podstawowa w Komorowie)

Rocznik 2002-2003, 50 m stylem dowolnym dziewcząt

Urszula Kopeć (Szkoła Podstawowa w Komorowie)
Zuzanna Zielińska (Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim)
Agnieszka Janusz (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)

Rocznik 2002-2003, 50 m stylem dowolnym chłopców

Nikodem Naróg (Szkoła Podstawowa w Komorowie)
Michał Puzio (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Szymon Durlak (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Rocznik 2001, 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Agnieszka Turbak (Zespół Szkół w Jadachach)

Rocznik 2001, 50 m stylem grzbietowym chłopców

Dawid Maguder (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Dominik Kopeć (Szkoła Podstawowa w Tarnowskiej Woli)
Mateusz Samojeden (Zespół Szkół w Chmielowie)

Rocznik 2001, 50 m stylem dowolnym dziewcząt

Monika Pytka (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Magdalena Sibiga (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Rocznik 2001, 50 m stylem dowolnym chłopców

Dawid Maguder (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Kornel Kwaśnik (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Błażej Szczur (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)

Open Szkół Podstawowych dziewcząt

Julia Czerwiec (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Paulina Gurdak (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Open Szkół Podstawowych chłopców

Dawid Maguder (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie)
Michał Puzio (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)
Szymon Durlak (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie)

Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowej Dębie
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowej Dębie
Szkoła Podstawowa w Alfredówce

Rocznik 1998-2000, 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Anna Flis (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)
Klaudia Szypuła (Gimnazjum w Majdanie Królewskim)
Oliwia Licak (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)

Rocznik 1998-2000, 50 m stylem grzbietowym chłopców

Konrad Gołąbek (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)
Maciej Urbaniak (Gimnazjum Nr 2 w Nowej Dębie)
Piotr Nowak (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)

Rocznik 1998-2000, 50 m stylem dowolnym dziewcząt

Klaudia Szypuła (Gimnazjum w Majdanie Królewskim)
Anna Flis (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)
Oliwia Licak (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)

Rocznik 1998-2000, 50 m stylem dowolnym chłopców

Jakub Wołoszyn (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)
Konrad Gołąbek (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)
Kamil Suska (Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie)

Rocznik 1995-1997, 50 m stylem dowolnym chłopców

Andrzej Wrzos (Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Dębie
Grzegorz Orzakiewicz (Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Dębie)
Kamil Trela (Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Dębie)

Sztafeta 4×50 m stylem dowolnym

Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie
Gimnazjum Nr 2 w Nowej Dębie
Zespół Szkół Nr 1 w Nowej Dębie

Źródło: Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji

———————————————————————————————-

0

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here