Mikołaj odwiedził Oddział Dziecięcy

18

06-12-2012

W czwartek 6 grudnia 2012 r. najmłodszych pacjentów Szpitala Powiatowego Nowej Dębie odwiedził Święty Mikołaj. Św. Mikołaj mimo, że zabiegany w nowodębskim Szpitalu zabawił dłuższą chwilę. Wizyta sprawiła dużo radości przebywającym na Oddziale Dziecięcym małym pacjentom, którzy cierpią nie tylko z powodu choroby, ale także rozłąki z rodzicami.

Wspomnienie odwiedzin Mikołaja i podarowanych przez niego prezentów, to jedne z najwspanialszych chwil dzieciństwa każdego człowieka jakie pozostają w pamięci do końca życia. Dlatego właśnie personel szpitala stara się, aby co roku dzieci przebywające w naszej placówce nie były pozbawione tych radosnych przeżyć.

Oczywiście wizyta Mikołaja nie byłaby możliwa bez pomocy sponsorów – ludzi o wielkim sercu, którzy bezinteresownie wspierają nas w tych działaniach. Warto podkreślić zaangażowanie: Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, Firmy Sanfarm z Nowej Dęby oraz terapii zajęciowej z Oddziału Psychiatrycznego z Nowej Dęby dzięki, którym każde dziecko otrzymało symboliczny prezent. Cieszymy się, że swoją obecnością możemy dodać trochę radości dzieciom, dla których pobyt w szpitalu jest smutnym zdarzeniem – mówią sponsorzy.

Prezenty, które pozostały na oddziale zostały przekazane na izbę przyjęć, aby na małych pacjentów, którzy tego dnia zostali przyjęci do szpitala czekała radosna niespodzianka.


BC

0

18 KOMENTARZE

 1. Szkoda dzieciaczków. – ŻYCIE..
  Fajny gest,miło.
  Wracajcie do domów – zdrowe – na święta !:) lub wcześniej!

  ps. #2 …
  a Ty swoje ziejesz.. Dziecko ci zjedli czy co,że tak się prz***asz?
  Daj na luz częściej, bo – wrzody na żołądku wkrótce.. I po co? się pytam B)

  0
 2. wesolo mi #2 postawil grzeczne pytanie ,ALE TY GNOJOWATA PIANKO musiales sie tego czepic i naublizac ,WIDAC ZE JESTES RATUSZOWYM CWOKIEM

  0
 3. Super pomysł z tymi prezentami dla dzieciaków ze szpitala. Gratuluję organizatorom!

  P.S. Kto był tym Mikołajem bo nie mogę poznać?

  0
 4. Nareszcie udany pomysl, gratuluje inicjatywy! Duzo jednak dzieci z biednych rodzin, czeka na Mikolaja w miescie. Zorganizujcie cos!

  0
 5. [center]Ja GNOJOWATA piankapouliretanowa /ćwok i ****ek – przepraszam uroczyście za : [quote]a Ty swoje ziejesz.. Dziecko ci zjedli czy co,że tak się prz***asz?
  Daj na luz częściej, bo – wrzody na żołądku wkrótce.. I po co? się pytam Cool[/quote][/center]

  GAMONIE..

  0
 6. Gratuluję dyr. i pracownikom SOK w Nowej Dębie za wspieranie dzieci w trudnych chwilach. Pomysł szlachetny i godny naśladowania.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here