Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów Młodszych

2

W dniu 04.06.2016r. w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. W Mistrzostwa tych wzięli udział zawodnicy sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba osiągając następujące wyniki:

najlepiej zaprezentował się Rafał Czachor, który zwyciężył w biegu na 400m w czasie 60,34 przy bardzo silnym wietrze, zdobywając złoty medal, a w biegu na 110ppł zdobył srebrny medal w czasie 16,06, brązowy medal zdobył w pchnięciu kulą Piotr Dłużyński osiągając wynik 11,13m, szóste miejsce w tej samej konkurencji zdobył Szymon Rojek , który pchnął kulą na odległość 10,95.