Młode Pary Dzieciom

27

2014-01-21

Od 1 stycznia 2014 roku rusza najnowsza akcja Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie: „Młode Pary Dzieciom”. Akcja ta skierowana jest do osób planujących ślub. Można w niej wziąć udział w każdym momencie i na każdym etapie przygotowań do ślubu poprzez zgłoszenie się do Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie, do budynku Administracji lub e-mailowo marketing@zoznowadeba.pl tel. 15 846 26 51 w. 202.

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji. To nic nie kosztuje, a można pomóc dzieciom leczonym na Oddziale Neonatologii oraz Pediatrii. W ramach podziękowania za włączenie się do tej akcji istnieje możliwość zamieszczenia podziękowań na telebimie LED należącym do Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie i/lub na tablicy znajdującej się na Oddziale Pediatrycznym bądź Neonatologicznym.

27 KOMENTARZE

 1. jaja sobie kurna robicie .Tomczyk drugi Telebim sobie sprawi a tam dziecko na protezę czeka .Zastanowiliście się ile pieniędzy zmarnowano ?

 2. Nowożeńcy mają taki 'arbuz' w dyni , MIłOŚĆ.. dozgonna i mogiła romantyczna .
  – ciotka już przyjechała?
  – kur*wa tortu jeszcze nie ma!!?
  – etc.etc.
  Kompletnie nie trafiony przekaz.. W Takin Dniu ?
  Na 1 listopad z apelem się zwróćcie . Im już nie potrzebne tyle zniczy,kwiatów … styknie pamięć.. Japier*ole tu młode małżeństwo a tu koce na neonatologie.. Czad!:D

 3. dlaczego niszczyć młodym parą taki dzień jedyny w życiu gdzie powinno być pełno kwiatów, nie lepiej zamiast na tace, na mszy dać, to wspomóc szpitale. DEBILIZM.

 4. Datki, datki , nic tylko dawać. Żałosna żebranina w środku Europy i tyle lat po wojnie. Wstyd, wielki wstyd .
  Niech wreszcie przestaną wybrańcy narodu kraść, to na wszystko starczy.

 5. #5 Naprawdę nie wiesz??
  Postaram się ci to wyjaśnić – otóż, każdego dnia możesz złożyć datek na w/w szlachetny cel ,natomiast ''wesela'' są nieco rzadziej i rodziny i przyjaciół.
  niestety.

 6. W tym grajdole najlepiej nic nie robić. Cokolwiek by nie zrobił to zawsze jest źle. Zapewne ci którzy najbardziej wylewają żółć, używając określeń typu "z naszych podatków" nigdy w życiu nic nie wymyślili. Pomysł z całą pewnością nie jest skierowany do nich. Zgadzam się z wpisem powyżej : nie chcesz nie uczestnicz i basta.

 7. Zgadzam się z #15. Kto tu będzie tworzył miejsca pracy i zatrudniał takich ciągle niezadowolonych. Po co?? By później pluli po nim. Dlatego wszyscy wartościowi uciekają stąd i robią biznes. Burmistrz zły, dyrektor SOK zły, dyrektor SOSiR zły, komendant Straży Miejskiej zły, dyrektor Szpitala zły, prezes Sanfarmu zły, Pilkkington zły itd. Może dlatego mało się dzieje bo po co wymyslać, trudzić się jak za wszystko można być obrażany, opluwany. Wystarczy, że jakikolwiek artykuł na tym portalu się ukaże. To jest chore. Ludzie przestańcie wreszcie.

 8. Ale burmistrz rzeczywiście jest zły.. Zobacz jak planty są spier****lone. Nad zalewem droga za ogromne pieniądze z błota i molo odpływa. Mam dalej pisac?

  A pomysł z akcją dla małżeństw bardzo dobry.

 9. Oczywiście wszyscy oni sa dobrzy, ba nawet bardzo dobrzy, ale dla takich jak ty, czyli ludzi z tzw. układu. Macie swoje towarzystwo wzajemnej adoracji, wzajemnie sie wspieracie , razem torty dzielicie i jest ok. Nie chce pisać kto komu dlaczego i po co, ale średnio inteligentny obywatel tego miasteczka to dobrze wie i to widzi. Doskonale zna te klucze i niewidzialne pajęczyny wzajemnych powiązań , więc ma chociażby prawo do rzetelnej informacji czy nawet krytyki??? Wg. niektórych powinno byc tu jak np. w Korei, głośno chwalić władze i śpiewać pieśni na jej cześć, bron Boże nie krytykować. Ale to już było…… .

 10. 1500 : 38.5=prawie 39
  A teraz wyjaśniam skąd te sumy 1500 pln to tyle ile dostaje lekarza w szpitalu za dyżur , 38,50 pln kosztuje jedno prześcieradło .Tak wiec jeden lekarz przekazując pieniądze za jeden dyżur na rzecz szpitala może zapewnić zakup 39 (prawie) prześcieradeł :|

 11. [quote]Oczywiście wszyscy oni sa dobrzy, ba nawet bardzo dobrzy, ale dla takich jak ty, czyli ludzi z tzw. układu. Macie swoje towarzystwo wzajemnej adoracji, wzajemnie sie wspieracie , razem torty dzielicie i jest ok. Nie chce pisać kto komu dlaczego i po co, ale średnio inteligentny obywatel tego miasteczka to dobrze wie i to widzi. Doskonale zna te klucze i niewidzialne pajęczyny wzajemnych powiązań , więc ma chociażby prawo do rzetelnej informacji czy nawet krytyki??? Wg. niektórych powinno byc tu jak np. w Korei, głośno chwalić władze i śpiewać pieśni na jej cześć, bron Boże nie krytykować. Ale to już było…… .[/quote]

  100 punktów na 100

 12. Ten skrajnie debilny pomysł dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że intratne stanowisko d/s promocji zdrowia powinno być natychmiast zlikwidowane a zaoszczędzone środki przeznaczone na dofinansowanie pensji pań sprzątaczek i salowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here