MTvT: Gość Tygodnia – Ryszard Jania

19

05-04-2012


W imieniu Piotra Karnasa zapraszamy do obejrzenia “Gościa Tygodnia” z Ryszardem Janią – prezesem Zarządu Pilkington Automotive Poland.

Źródło: Miejska Telewizja Tarnobrzeg

0

19 KOMENTARZE

 1. Pan Prezes mówi to co wiele razy pisano w komentarzach czyli:
  Firma została zmuszona do szukania nowej lokalizacji przez powódź (fragment 3:20). Gdyby nie ta tragedia nie było u nas tej inwestycji!!! Miejsca pracy są w pierwszej kolejności zarezerwowane dla kadr z Sandomierza (fragment 5:20 – planuje się przesunięcie z Sandomierza ok. 200 osób). Oto pryska balon propagandy jaką karmi się mieszkańców Nowej Dęby.

  0
 2. Studenciku 95 % mieszkancow zostalo wychowanych na propagandzie PRL-u i bardzo to lubieli a teraz i ratusiki ja uprawiaja i mlodziki ja bardzo lubia :)

  0
 3. No sorry, to nie Ratusiki wciskali kit, że Pilkington to wielka zasługa Naszego Samorządu z p. Ordonem na czele. Dzięki TV Tarnobrzeg znamy prawdę. Z samego źródła bo od prezesa Firmy. Powtórzę ją zatem:
  [quote]
  Pan Prezes mówi to co wiele razy pisano w komentarzach czyli:
  Firma została zmuszona do szukania nowej lokalizacji przez powódź (fragment 3:20). Gdyby nie ta tragedia nie było u nas tej inwestycji!!! Miejsca pracy są w pierwszej kolejności zarezerwowane dla kadr z Sandomierza (fragment 5:20 – planuje się przesunięcie z Sandomierza ok. 200 osó. Oto pryska balon propagandy jaką karmi się mieszkańców Nowej Dęby.[/quote]

  0
 4. tu nie chodzi o wciskanie, ale fakty – niewątpliwie tragiczna powódz spowodowała takie decyzje,ale trzeba było zabiegać o lokacje tej firmy na naszym terenie jakby na to nie patrzył, nawet pozostałe 300 miejsc pracy to sporo jak na nasze okolice ,nie mówiąc już o podatkach ,które będą wpływać do budżetu gminy itd.

  0
 5. Zabiegać? W interesie firmy było jak najbliżej postawić nową inwestycje blisko Sandomierza skąd będzie dojeżdżać kadra. W Chmielowie był gotowy teren, uzbrojony. Ciężko było to spartaczyć, ale OK! Zgadzam się: Dobrze, że tego nie spartaczono!

  0
 6. Całe szczęście, że ta inwestycja nie zależała od urzędasów. bo by wszystko zepsuli. Po strefie na zakładach widać, jak dbają o inwestorów.

  0
 7. Studencie nie spartaczono bo to jest najlepsza opcja RZADZACA [ PIS ] bo ci z Po by spartaczyli na AMEN B) ,o RATUSZOWYCH juz nie wspomne:P

  0
 8. [quote]Całe szczęście, że ta inwestycja nie zależała od urzędasów. bo by wszystko zepsuli. Po strefie na zakładach widać, jak dbają o inwestorów.[/quote]

  Dokładnie! Negocjacje nie były trudne skoro w przeciwieństwie do projektu na modernizacje ujęcia i wodociągów dali radę!

  0
 9. PiS szedł oddzielnie do wyborów a nie z "Naszym Samorządem" a burmistrz Ordon popierał na ulotkach kandydata z PO więc proszę tutaj nie dokonywać antyPiSowskich wspisów! Internauta Wesolo mi, działa na szkodę naszych struktur.

  0
 10. Ratusz stara się pokazać tak aby w kolejnych wyborach na burmistrza [b]WIELKA PANI LUBERA [/b]wygrała:o wtedy czeka nas katasrtofa

  0
 11. No w koncu ktos musi wygrac kolejne wybory, bo panu Ordonowi nalezy sie juz odpoczynek od polityki (chlop juz siwy caly od tego rzadzenia gmina i zdrowie juz nie to), a Nasz samorzad powinien stopniowo sie wykruszyc, chocby z tych co nic nie wnosza i zanizaja poziom samorzadu.
  A Ratusz niech sie dalej stara pokazac swoje mocne strony, po to tam zaistnial kolego, zebys zaczal widziec szerzej, nie tylko z jednej strony.

  0
 12. Katastrofą jest zadłużenie naszej gminy i polityka radosnej twórczości na kredyt, budowanie za naszą kasę szatni za prawie pół miliona złotych, oddanie sprzątania obcym firmom, utrata pracy przez ludzi z miejskiej spółki, stan ujęcia wody oraz wodociągów… To jest katastrofa. Następny burmistrz czy to będzie Pani Lubera czy ktokolwiek inny będzie musiał posprzątać ten bałagan.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here