Nabór rocznika 2007-2008 do sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba

4

Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie ogłasza nabór dzieci rocznika 2007-2008 do Sekcji pływackiej PIRANIE SOSiR Nowa Dęba. Minimalne wymagania: umiejętność przepłynięcia dystansu 25 m stylem grzbietowym bez deski.

Pływanie to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim jedna z najbardziej ogólnorozwojowych, wszechstronnych i bezpiecznych dyscyplin  sportowych. W krótkim czasie poprawia kondycję, ogólny stan zdrowia, pozytywnie wpływa na wzrost i dojrzewanie. Opanowanie umiejętności pływackich pozostaje na całe życie, nawet przy braku systematycznego pływania. Raz wyuczona umiejętność poruszania się w wodzie nigdy nie zanika.

Sekcja zapewnia regularne treningi, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – trenerów pływania klasy II, organizację obozów sportowych oraz starty w zawodach pływackich.
Zgłoszenia na karcie zgłoszenia do udziału w sprawdzianie umiejętności pływackich przyjmowane są od dnia 12 września 2015 r. na kasie krytej pływalni.

Sprawdzian umiejętności pływackich na dystansie 25 m odbędzie się w dniu 17 września 2015 r. (tj. czwartek) o godz. 16.00. Prosimy o zabranie przez dzieci odpowiednich strojów pływackich.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami. Ilość miejsc ograniczona.

Karta zgłoszenia

0

4 KOMENTARZE

  1. Przestałam chodzić na basen z powodów częstych infekcji skórnych, moje koleżanki również. pozornie basen wydaje się sprzątany, ale jakaś cholera nie pozwala z niego korzystać. Basen stracił kolejnego klienta, cóż jest przyczyna , którą należy bezzwłocznie usunąć bo traci na tym basen.

    0
  2. Właśnie, co ze starszą grupą? Kiedy wszyscy będą mogli znowu chodzić na sekcję? Zawody do podstawówki więc później …. kopa ….

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here