[NAGRANIE] Mieszkaniec: 'Burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować…’

57

2013-11-08

Pan Grzegorz mieszkaniec Nowej Dęby przybył na ostatnią sesje Rady Miejskiej by walczyć o swoje pieniądze. Jak utrzymuje podczas rewitalizacji plant i Koziołka parał się pilnowaniem tego terenu, a wykonawca remontu nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy w kwocie 2 870zł.

Pan Grzegorz zwracał się do rady i burmistrza z prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Pan Grzegorz relacjonował, że był obrażany przez jednego z kierowników , ale nie tylko on – I parę słów też od niego słyszałem, że „ burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery –\”; mówił i prosił – Chciałbym, żeby wysoka rada mi pomogła odzyskać te pieniądze od tego kierownika i pana burmistrza bo to nie jest 10zł tylko to jest 2870zł. (…) Robiłem noce, siedziałem i pilnowałem.

Wysłuchaj wystąpienia Pana Grzegorza:
W przerwie sesji pan Grzegorz otrzymał zapewnienie ze strony zastępcy burmistrza Zygmunta Żołądzia, że sprawa zostanie załatwiona. Na szczęście ta historia ma swoje pozytywne zakończenie. Pan Grzegorz – jak nas poinformował – otrzymał obiecane pieniądze.
/info

0

57 KOMENTARZE

 1. Jaki jest Grzesiu każdy wie, ale z tego nagrania wyłania się kilka ważnych informacji:

  1) Na budowie samorządowej pracowano na czarno.
  2) Jeśli prawdą jest to co powiedział Grzesiu czyli słowa któregoś kierownika "[i]burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery[/i]" to pokazuje to jak ważny panie Ordon był PRAWIDŁOWY I RZETELNY ODBIÓR INWESTYCJI. Bo wy się teraz chcecie wykręcać z fuszerek że będą to poprawiać w ramach gwarancji. Ale oni jak wynika ze słów Grzegorza podchodzą do tematu: ZAPŁACONE TO NAS POCAŁUJCIE. Wobec tego wysoce prawdopodobne, że będą coś tam się kręcić , lepić, niby poprawiać. Ale to będzie prawdopodobnie jeszcze większa prowizorka niż na budowie której nie dopilnowaliście.

  0
 2. Pamięta ktoś jak budowano na plantach i w koziołku? jak jeden pan niemalże robił zaciąg do roboty na czarno ? kto wstał do roboty ten robił. nie wstał to szukali następnego co gdzieś stoi pod sklepem. A wykorzystanie Grzegorza i próba oszukania go to już żenada. Dobrze, że wydarł swoje pieniądze.

  0
 3. Grzesiowi zaplata slusznie sie nalezala bo w czarna noc przechwycil pania komendantowa jak kradla krzaczka aby posadzic sobie w ogródku :(

  0
 4. Czy Pan Zoladz zaplaci mojemu wywiadowcy radnemu MYCKO za szukanie kostki ? bo jak nie to ja zdechne z glodu bo on biedak zostal bez pracy

  0
 5. bidny na sesje musiał przyjsc po wypłate :):D

  dali mu ze swoich zeby nie dymił..tak po stołem chyba :):D

  masz tu jeszcze na flache tylko juz cicho Grzesiek:D :P:P:D

  0
 6. Ludzi w mieście jest więcej którzy za pracę nie dostali wynagrodzenia i co i każdy się boi upomnieć bo nie ma kwita że tam pracowali,polska rzeczywistość

  0
 7. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ORDONBUD-ŻOŁEXPOL spółka cywilna oferuje swoje usługi: DROGO, CHU..WO I NA CZARNO.

  Jeśli masz za dużo pieniędzy, zatrudnij naszą firmą: gwarantujemy fuszerkę, beznadziejne projekty i tragiczną ich realizację, a następnie niekończące się remonty.

  Mieszkańcom oferujemy zatrudnienie na czarno, chętnie przyjmiemy każdą przypadkową osobę, bo i tak nie zapłacimy.

  0
 8. A kto temu zamglonemu zlecił tą pracę? Przecież wszyscy wiedzą że wpie…a się wszędzie,dziś z proboszczem jutro z policją itp.Pewnie każe sobie zapłacić za to że z pałka i w stroju strażnika miejskiego robi co mu się podoba,palant :_]

  0
 9. [quote][b]– I parę słów też od niego słyszałem, że „ burmistrz mi zapłacił i może mnie pocałować w cztery litery –"; mówił i prosił – Chciałbym, żeby wysoka rada mi pomogła odzyskać te pieniądze od tego kierownika i pana burmistrza bo to nie jest 10zł tylko to jest 2870zł. (…) Robiłem noce, siedziałem i pilnowałem.[/b][/quote]

  [b]IT'S PIĘKNE, IT'S BEAUTIFUL !!![/b]

  0
 10. Dla wszystkich fanów Grzegorza, jego poprzednie wystąpienie na sesji rady miejskiej z 2009 roku: [url]http://youtu.be/eKkwwT-D4vs[/url]

  0
 11. Obłend!
  Miasto płaci wariatowi! :)
  Powinien być fundusz ustanowiony dla pana P.
  Płoszył wiewiórki,młodzież a z trzydzieści lat lub więcej.
  Tyle lat.. Włodarze Miasta N.D. jakby mieli cojones to za życia z pana Grze. rozmiar pobrali – To IKONA..wręcz.

  0
 12. Dobroć i wrażliwość [color=#003333]info[/color] jest rozpie*dalająca i
  szlachetna zarazem. Pan GRZE.nie ma jak bandyta na twarzy, na oczodołach pasek czarny jeno cielisty jest! Lubię Info .

  0
 13. I takim durnym artykułem radny Ostapko doprowadził do obrażania w chamskich komentarzach Pana Grzegorza. Panie radny każdemu należy się szacunek. Wstyd panie radny. Wstyd! :(

  0
 14. Boli Cię, że wyszło że burmistrz nie zapłacił Panu Grzegorzowi. Dopiero jak się upomniał to dostał należne wynagrodzenie.
  Wstyd Panie burmistrzu!

  0
 15. #24 chamskich komentarzy nie było – ale niestety #24 się merytorycznie okazał. Nic nie wnosi ale co porzyga na innych to jego .Pustak..

  0
 16. Jaki jest Grzesiu wszyscy wiemy, ale niestety chlop nocami lapie gnojków co rozwalają miasto i rankiem tylko on wie kto co w nocy nabroił Straż Miejska ani Policja nie mają o tym pojęcia więc można sobie darować teksty pod jego kątem – bo chyba nikomu nie zaszkodził w tym mieście chyba że go złapał jak wywracał kosze po pijaku.

  0
 17. Jakby był inny obrazek to pierwszy byś kwękał, czy jest zgoda grzesia na publikacje jego wizerunku. Zapytaj urzędników czy publikując twarze dzieci z przedszkola na swoich stronach mają zgodę rodziców na to. Jeśli nie rodzice mają prawo domagać się FINANSOWEGO zadośćuczynienia.

  0
 18. Wierzymy, że odpowiedzialnym za ten bałagan na plantach i w koziołku prokuratura okroi litery w nazwiskach i zalepi oczy

  0
 19. Myślę że Ordon mu da razem z wykonawcą budowy. Na samorządowej budowie pracował którą pilnować powinien Ordon. Także Panie Grzegorzu, po rentę na Rzeszowską do Urzędu lub bezpośrednio do Tarnowskiej Woli

  0
 20. #30 pianka napisała by [color=#cc0000]łajdak[/color] nie lajdak – Czyli dmiesz w tubę papierową a co się uświnisz to twoje. :)

  0
 21. Tak to wygląda = (to jak w Teatrze – osoba 1 wesolo mi osoba 2 off pianka ) Kurtyna w górę!!
  wesolo mi – Jestem malym zlosliywym gowienkiem i drencze lludzi i zwierzenta.
  off pianka – zaprzestań!! B)

  0
 22. gdyby nie to zdjecie , to prawie nikt po nagraniu by sie nie kapnal o kogo chodzi. PANIE GRZESIU, PROSZE UDAC SIE PO PORADE DO PRAWNIKA, PIERWSZA WIZYTA ZAZWYCZAJ JEST GRATIS I MA PAN WYGRANA SPRAWE O ZNIESLAWIENIE A PEWNIE DOBRY ADWOKAT JESZCZE ZNAJDZIE PARE ARTYKULOW NA TEGO PANA KTORY OPUBLIKOWAL PANSKIE ZDJECIE BO NIE MA DO TEGO PRAWA!!!
  ZAROBI PAN TROCHE GROSZA . PODLOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC…

  0
 23. Jeżeli ten pan nie miał podpisanej umowy z wykonawcą na pilnowanie jego sprzętu po godzinach pracy to teraz może tylko ponarzekać.
  Wykonawca powie że nic mu o tym nie wiadomo i z nikim nie podpisywał umowy-zlecenia lub innej formie na pilnowanie sprzętu i nie widzi podstaw do wypłacenia . A jak np. powie ze dal pilnującemu"'w łapę", kto mu udowodni że nie dał.
  Ktoś tu obudził się z ręka w nocniku. Jak to nie zawsze nadgorliwość nie popłaca. Lepiej się dobrze wyspać.
  Nawet prawnik nie pomoże.

  0
 24. Oj znawczyni co taką formalistka jesteś, przecież p. Grzegorz jest osobą powszechnie znaną i rozpoznawalną, niemalże takim nowodębskim celebrytą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jedni go lubią inni nie, jak to w życiu bywa.A , że miał odwagę upomnieć się o swoje, to chwała mu za to. Nie każdy by się odważył, nieprawdaż ???

  0
 25. człowiek jak zetelnie pracuje to pobierają takie podatki że hej , a ile zapłacił ten pan podatku?
  Czy urzad skarbowy jeszcze sie min nie zajął ????

  0
 26. Chciałeś napisać RZETELNIE, prawda ? Tylko jakoś nie wyszło . Co cię bolą czyjeś podatki, zajmij się może swoimi.To tak na marginesie.

  0
 27. Do ZNAWCZYNI #51[url]Chodziło mi o podanie do sądu autora tego artykułu, za upublicznienie zdjecia[/url]
  Być może myślałaś a nie chodziło ci? Poczytaj prawo prasowe a zanim panu G.P. rad udzielać..

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here