Najmłodsi piłkarze grali o puchar Dyrektora SOSiR

1

07-02-2012

W sobotę 4 lutego w hali Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci szkół podstawowych zrzeszonych w klubach Orlika naszego regionu.

Zaproszenie przyjęły zespoły Skopania, Jadachów oraz Kolbuszowej (drużyna nie dojechała) oraz trzy drużyny z Orlika Nowa Dęba. W wyniku rywalizacji każdy z każdym wyłoniona została tabela wyników:

1.TRAMPKARZE STAL NOWA DĘBA 12 pkt.
2.STAL ORLIK I NOWA DĘBA 9 pkt.
3.WISAN SKOPANIE 4 pkt.
4.LZS JADACHY 4 pkt.
5.STAL ORLIK II NOWA DĘBA 0 pkt.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały okazałe puchary a zawodnicy pamiątkowe statuetki.
Najlepszym bramkarzem uznano Karola Bulanowskiego z drużyny STAL ORLIK I, najlepszym zawodnikiem został wybrany Luis Przybylski STAL ORLIK II Nowa Dęba.
Zacięta rywalizacja toczyła się o tytuł Króla strzelców turnieju, do ostatniego meczu troje zawodników zdobyło po 6 bramek. W ostatnim pojedynku skutecznością pochwalił się Patryk Diektiarenko z drużyny Trampkarze STAL, który ostatecznie zdobył 9 bramek i uzyskał tytuł Króla strzelców. 7 bramek zdobyła Maria Zbyrad również Trampkarze STAL, trzecie miejsce z 6 bramkami zdobył Olaf Ząbek Stal Orlik I. Organizatorzy wyróżnili również najmłodszego zawodnika Turnieju, którym okazał się Patryk Dudziak rocznik 2003. Na szczególnie uznanie zasłużyła drużyna Orlik Stal Nowa Dęba II, której zawodnicy mimo różnicy wieku toczyli wyrównane pojedynki ze starszymi rocznikami.

Turniej przygotował i ufundował nagrody Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie. Podziękowania dla sędziego Andrzeja Majdańskiego, sekretariatu zawodów i spikera Witolda Bala oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1, Zakładowi Produkcji Wody Dębianka oraz Wojciechowi Śmiechowi z firmy RESACO za pomoc w organizacji turnieju.

10.JADACHY – TRAMPKARZE STAL 0:6

Zapraszamy na turniej „ Dzikich drużyn” 8 lutego 2012 r. Zawody odbędą się 8 lutego 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie. Udział weźmie 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, 5 – gimnazja 5 i 7 zespołów ze szkół średnich. Szczegółowe rozstawienie drużyn w załącznikach. Początek zawodów o godz. 7.30