NALP: DEZAMET VS FAIR PLAY MIELEC

18


Już w najbliższą sobotę (18 grudnia) o godz. 18:00 zmierzą się futsalowi liderzy ligi nowodębskiej i mieleckiej.

Na hali przy Zespole Szkół Nr 1 zmierzą się drużyny DEZAMETU i FAIR PLAY MIELEC. Przypomnijmy, że załoga Dezametu zdobyła pierwsze miejsce w Nowodębskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej nie przegrywając ani jednego meczu. Czy pokona piłkarzy z Mielca?

Pojedynek będzie odbywał się wedle zasad futsalu (faule kumulowane, rzuty wolne, uznawanie bramek itd.). Szczegółowe przepisy futsalu można znaleźć TUTAJ Spotkanie będą sędziować zawodowi futsalowi arbitrzy z Dębicy.

Ponadto podczas sobotniego meczu nastąpi udekorowanie zwycięskich drużyn i wręczenie nagród przez starostów powiatu tarnobrzeskiego Mirosława Plutę i Jerzego Sudoła. Oprawę artystyczną zapewnią cheerleaderki z grupy p. Beaty Hodór.


PROGRAM:

18:00 – Występ zespołu
18:15- Wręczenie pucharów i nagród (Dezamet, Media Tel, Turbo Banda)
18: 30 – Mecz towarzyski DEZAMET – FAIR PLAY MIELEC

SPONSORZY:
-Firma BILIŃSKI -Ozdoby choinkowe;
-Firma DONORIA – broker, ubezpiecznia;
-POWIAT TARNOBRZESKI
-Bogusław FRYC- Prywatny Gabinet Stomatologiczny;
-Wojciech Śmiech;

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW SPORTOWYCH EMOCJI !

0

18 KOMENTARZE

 1. jaaaaaa normalnie jak szybcy i wściekli normalnie jesteście…tajny turniej…żeby wam tam tylko policja nie wpadła bo "kto ma wiedzieć ten wie".

  0
 2. Nie rozumie dlaczego mam się udławić ? Drużyna została zaproszona a ja jestem jednym z zawodników i nie mam żadnego ciśnienia na Jony Walkera, po prostu jest kolejna okazja żeby zagrać więc gramy.

  0
 3. mecz był bardzo ładny. Mielczanie w doskonałej formie a i nasi zawodnicy niczego sobie. Fajny chociaż krótki pokaz dziewcząt ( myślałem że w trakcie przerwy dziewczyny zabawią widownię) ogólnie rzecz biorąc fajnie że coś się dzieje w Naszym Mieście. Brawa dla zwycięzców i naszych zawodników jak i organizatorów. Dziękuję Bawiłem się przednio.

  0
 4. Mecz bardzo dobry, wynik jeszcze lepszy ale trzeba szczerze przyznać, że nie odzwierciedla dokładnie przebiegu spotkania. Brawa dla Dezametu za świetną grę jednak Mielec poziom wyżej. pozdrawiam

  0
 5. A CO Z NAGRODĄ DLA STRZELCA NAJLEPSZEGO ? I DLACZEGO NA ROZDANIU PAN PROWADZĄCY POWIEDZIAŁ " DLA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA I STRZELCA LIGI " SKORO BEDNARSKI CZY HORODENSKI MIELI DUŻO WIĘCEJ BRAMEK OD KAMILA SERAFINA ?

  0
 6. Dokładnie po prostu się pomylił chodziło mu raczej tylko o najlepszego zawodnika i ja osobiście się z tą decyzją zgadzam. Gorzej natomiast jest z wyborem bramkarza bo chyba powinien nim zostać bramkarz z media tele a choćby nawet za to ze pościł najmniej bramek w całej lidze. Myślę, że organizatorzy zapomnieli jeszcze o jednym wyróżnieniu dla Młynarczyka z DEZAMETU za umiejętności i kondycje jaką prezentował przez wszystkie 9 kolejek i chyba jak się nie mylę jest jedynym zawodnikiem który rozegrał wszystkie mecze bez ani jednej zmiany.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here