NALP: Ostatni tydzień na zgłoszenia

14To ostatni moment by zgłosić swoją drużynę do rozgrywek Nowodębskiej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej – Jesień 2010!

Organizatorem NALP-u jest Towarzystwo Kultury Powszechnej RATUSZ. Patronat medialny objął portal InfoNowaDeba, oraz inne lokalne media.

Jeżeli uda się zebrać wystarczającą ilość chętnych rozgrywki ruszą 5 października. Mecze będą odbywały się w każdy wtorek na hali Zespołu Szkół nr 1, zgodnie z przepisami futsalu. W wyjątkowych przypadkach dzień rozgrywek może ulec zmianie (np. ze względu na święta).Czas gry: 2×20 minut.

Kwota wpisowego będzie wynosić nie więcej niż 250zł od drużyny. Wpisowe zostanie przeznaczone na opłatę hali i sędziów, oraz zakup wody mineralnej i nagród. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody za I,II i III miejsce dla drużyny oraz indywidualne: \”najlepszy zawodnik\”, \”najlepszy bramkarz\” i \”zawodnik Fair Play”.

Zostanie również uruchomiona specjalna strona internetowa NALPu na której znajdą się: wiadomości dotyczące ligi, składy drużyn, multimedia i inne.
Przed rozpoczęciem ligi odbędzie się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn. O miejscu i dokładnym terminie spotkania zostaną powiadomieni kierownicy zespołów.

Na chwilę obecną swój udział potwierdziło 7 drużyn. Czekamy na potwierdzenie 2 kolejnych. ZGŁOŚ SWOJĄ DRUŻYNĘ!!!


Szczegółowy REGULAMIN oraz FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE znajdziesz
klikając TUTAJ


CZAS ZGŁOSZEŃ MIJA 3 PAŹDZIERNIKA!

0

14 KOMENTARZE

 1. a gdzie reszta drużyn które zawsze brały udziały w takich turniejach:
  Amator
  Helionet
  Dezamet
  Nova Club
  Pizzeria Nova
  Koniczynki
  Kamieniarze ??

  0
 2. takie ghost town bedziemy miec, jak na filmach amerykanskich. Tylko od czasu do czasu przez miasto przeleci pchana przez wiatr kulka siana.

  0
 3. Powoli RATUSZ w dziedzinie kultury staje się prowadzącym w Nowej Dębie [size=16]brawo , brawo ,brawo [/size].Burmistrzu drży Twoja włdza czas chłopaków przygarnąć bo narobią kłopotów oj narobią .;)

  0
 4. przeca Łostapko to zły je …………… no gdyby to łorganizowoł Łurząd to co inno ……….. wteda by wszytkie zachwaloły jak to je piknie i łodnie ………. a Łostapko -alboli ratuszowe- to złe som oj złe ….. ale jok inne łorganizujom przet wyborami to dobrze je….. Łostapko opamintej si bo juz za wiela gadajom o tej Dymbi a to tys źle…………. pżyjadom jakie z innej wsi i nom gżyby wyzbierojom.

  0
 5. Rozgrywki ruszają we wtorek 5 października. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 4 października. O szczegółach (godzina i miejsce) kierownicy drużyn zostaną poinformowani telefonicznie :)

  0
 6. Informacje z dzisiaj :) :
  Doszły kolejne dwie drużyny obie z Nowej Dęby:
  TURBO BANDA oraz MOLENDY
  (nazwy drużyn mogą jeszcze ulec zmianie).

  0
 7. Całkiem sporo tych drużyn się nazbierało! Czy te same drużyny będą grały w tym samym składzie w kolejnym sezonie?! Może orientujecie się gdzie można kupić dobre [url=http://vileda.strefa.pl/]rękawice[/url] dla bramkarza?!

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here