Nasi badmintoniści w Suchedniowie i Ropczycach

2

08-04-2013

W Suchedniowie rozegrany został kolejny Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie. Dobrze spisali się w nim reprezentanci MKS Stal Nowa Dęba.

W singlu dziewcząt na czwartym miejscu uplasowała się Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba), która jeszcze jest młodziczką młodszą. W grze podwójnej chłopców drugie miejsce wywalczył debel: Patryk Kopeć (Stal) / Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg). W grze podwójnej dziewcząt na czwartym miejscu uplasował się debel: Natalia Róg (Stal) / Ida Wiśniewska (Żyrardów), obie to jeszcze młodziczki młodsze. W grze singlowej chłopców czwarte miejsce wywalczył Patryk Kopeć (Stal). Zawody te były dobrym przetarciem dla młodzików przed Mistrzostwami Polski, które w tej kategorii wiekowej rozegrane zostaną właśnie w Suchedniowie w dniach 17 – 19.05.2013r.

W Ropczycach rozegrany został kolejny Krajowy Turniej Elity i Juniorów Młodszych w badmintonie. I w tym turnieju dobrze spisali się reprezentanci MKS Stal Nowa Dęba. W grze mieszanej Elity pierwsze miejsce wywalczył topowy mixt Stali Nowa Dęba Mateusz Czachor / Izabela Tomczyk. W kategorii juniorów młodszych w singlu chłopców na czwartym miejscu uplasował się Ernest Ścipień. W grze podwójnej chłopców również na czwartym miejscu uplasował się debel chłopców Ernest Ścipień (Stal) / Piotr Szałas (MKS Garwolin).