Nie będzie szynobusów

12

Od jutra do 25 września 2010 roku, nadal będziemy korzystać z zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Rzeszów – Nowa Dęba – Tarnobrzeg – Stalowa Wola Rozwadów – Rzeszów.

W Głogowie Małopolskim wciąż trwa przebudowa układu torowego stacji oraz urządzeń sterowania ruchem kolejowym, która uniemożliwia ruch szynobusów na linii 71.
Całkowite zakończenie prac i przekazanie urządzeń do pełnej eksploatacji planowane jest na koniec października 2010 roku.

Przebudowa stacji i urządzeń sterowania ruchem kolejowym w Głogowie Małopolskim jest kontynuacją zadania pod nazwą: \”Modernizacja linii kolejowej Rzeszów – Warszawa przez Kolbuszową, Etap II – na odcinku linii nr 71 Ocice – Rzeszów\”.

Dzięki inwestycjom na linii 71, już od 12 grudnia 2010 roku, będziemy podróżować szynobusami na przeważającej długości linii do 120 km/h, a na pozostałej do 100 km/h.

Bartosz Bakalarz

12 KOMENTARZE

  1. A po modernizacji będzie prędko szynoBUS gnał ku Stolicy?/ a te WARS'y i wagony ''kuszetki'' uciągnie?- '' Stoi na stacji szynobus – lekki,maleńki i nic nie spływa – … '':D:D

  2. Zmora :) – to Łun ''młody taki'';) albo chemiczny Q. = makowy placek/ makowiec.. z Zoo :D:D. kalambur i yyyyyyy;);)

    ps. [color=#990000]drogi ryba[/color] – spowodował'',że ja czuję się doskonale a co/niektórzy paskudnie.. :):)
    albo zupełnie odwrotnie.:|:|

  3. hoho.. już to widzę jak w zimie mknie 120… a potem będą się tłumaczyć, że tory zasypało, oblodziło albo pokradło.. zresztą najpierw muszą skończyć przed zimą coby ta wypowiedz miała odbicie w rzeczywistości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here