Nowy paczkomat gigant obok Stokrotki. Nowodębianie robią zakupy online na potęgę!

11

Firma InPost przy współpracy z nowodębską spółką BEGG podjęła decyzję o montażu nowego, olbrzymiego paczkomatu na ulicy Jasnej. Urządzenie pocztowe, ze względu na swoje gabarytu zostało przeniesione spod Hotelu Szypowski pod budynek galerii handlowej. 

Pierwszy paczkomat firmy InPost pojawił się w Nowej Dębie w styczniu 2018 roku. W październiku tego samego roku, ze względu na dużą ilość zamówień został powiększony. Kolejna maszyna pojawiła się w Osiedlu Dęba obok sklepu Groszek. Okazało się jednak, że nowodębianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości robią zakupy online na potęgę i konieczny jest montaż kolejnego urządzenia.

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta.

11 KOMENTARZE

  1. To teraz Poczta Polska padnie i dobrze.
    InPost nadanie paczki do 45s na Poczcie do 30 min bo to spożywczak i księgarnia.

  2. Paczkomat na Lagockiego 50 obok Groszka ciagle przepelniony,tam jak widac nikt nie wyraza checi powiekszenia paczkomatu.

  3. Redaktor jak zwykle robi Łał z byle czego . A może projekt cenę tych nieszczęśliwych schodów . .. …. .Co z mieszkańcami TSM odwiedzonych przez Fakt ?????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here