Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe 3 Maja

23

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba zaprasza na obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja.

piątek, 2 maja:

godz. 12:00

– Uroczyste wciągnięcie Flagi Państwowej na maszt na Placu mjr. Gryczmana i rozdanie flag mieszkańcom miasta i gminy

– Gra terenowa „Biało-czerwona: Wehikuł czasu” dla dzieci, młodzieży i mieszkańców prowadzona przez nowodębskich Harcerzy na Placu mjr. Gryczmana.

godz. 16:00

– Pokazy Straży Pożarnych na Stadionie Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji

godz. 19:00

– Koncert galowy z okazji jubileuszu 15-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Dębianie” na tarasie Samorządowego Ośrodka Kultury

– Otwarcie plenerowej sceny artystycznej SOK

sobota, 3 maja:

godz. 10:00

– Turniej koszykówki ulicznej „Streetball 2014” na boisku „Orlik” przy Pływalni Krytej

godz. 11:45

– Koncert okolicznościowy Orkiestry Dętej w kościele Matki Bożej Królowej Polski

godz. 12:00

– Złożenie kwiatów przy Tablicy Konstytucji Trzeciego Maja i uroczysta Msza św.

godz. 18:30

– Otwarcie wystawy „Sukienki Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej” w Samorządowym Ośrodku Kultury

godz. 19:00

Koncert kameralny w wykonaniu Krakowskiego Zespołu Kameralnego w ramach Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej „Margaritae Baroci” w sali widowiskowej SOK (darmowe wejściówki można odbierać w sekretariacie SOK od 28 kwietnia w godz. 8-18 do wyczerpania miejsc). Szczegółowe informacje na temat koncertu: TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w obchodach!

swietamajowe2014

Źródło: UMIG

0

23 KOMENTARZE

 1. jak zawsze dno.. ja wiem, że Ordon i Żołądź nie potrafią zrobić plant i koziołka oraz nie ogarniają zalewu. Ale zwykłą imprezę na majówkę to już by mogli zrobić, żeby było ciekawie. A tu jakaś popelina.. Co za goście…

  0
 2. Ja osobiście uwielbiam coroczny element programu czyli WCIĄGNIĘCIE FLAGI NA MASZT. Jak nasz kochany Wiesio pięknie ją wciąga na maszt. Jak on cudownie to robi. Warto w ten wolny od codziennego kieratu dzień przeznaczyć na to by pójść i popatrzeć jak Wiesław Ordon – Burmistrz, wciąga flagę na maszt. Ja się wzruszam zawsze. Ehhh aż mi łezka poleciała.

  0
 3. Zróbmy to sami 2-go zbierzmy się ( gdzieś ) wystarczy radio trochę alkoholu nie dużo ognisko kiełbaski czy coś takiego czekam na propozycje piszcie zbierzemy się i zrobimy to sami jak oni nie potrafią ….

  0
  • Bez mszy świętej te uroczystości będą do bani! Msza święta MUSOWO!!święty Wojtyła się patrzy a tu nic! Nie jestem w stanie pojąć jak ,co wyższą rangą hierarchy RCC- leczą się w znakomitych klinikach medycznych miast powierzyć swe zdrowie swemu Bogu.Niepojęte..

   0
 4. jak zwykle swieta dla emerytow ! mlodziez maja gdzies a pozniej dziwia sie ze wszystko ucieka ! a porzadnej imprezy nie potrafia zrobic raz na rok!

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here