Odkomarzanie będzie jeśli zajdzie 'szczególna potrzeba'

14

13 lipca 2012Coraz więcej osób kieruje do nas e-maile z pytaniami czy władze gminy zamierzają przeprowadzić w tym roku odkomarzanie. Pytanie to przekazaliśmy burmistrzowi Wiesławowi Ordonowi.

Odpowiedź jaką otrzymaliśmy od burmistrza była bardzo krótka: – Gmina zamierza przeprowadzić odkomarzanie, jeśli zajdzie taka szczególna potrzeba. Poprosiliśmy o doprecyzowanie znaczenia „szczególnej potrzeby”.

Nowa Dęba była odkomarzania w zeszłym roku. Akcja została przeprowadzona ze środków przekazanych gminie przez Wojewodę w kwocie 50 000zł. Odkomarzanie było przeprowadzone metodą rozprowadzania specjalnej mgły. Środki używane do zwalczania komarów są bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt.

/rek

0

14 KOMENTARZE

 1. Oczywiście ze zachodzi potrzeba, wychodząc wieczorami na spacer nigdzie nie można usiąść, stanąć, w ruchu też jest kiepsko, wszędzie są te komary, gryzą jak najęte. Z moją koleżanką wychodząc wieczorami ubieramy się jak na zimę by nas nie pogryzły, a to jest obłęd…. Należy szybko odkomarzyć Nową Dębę jest to bardzo konieczne.

  0
 2. Panie Ostapko , czy nie ma ważniejszych spraw w Nowej Dębie niż komary, które od wieków były są i będą. Skoro tyle pokoleń przetrwało 'to i pan przetrwa . Zajmij się wreszcie pan czymś konkretnym dla miasta i gminy, bo do tej pory to co pan robisz to wielka błazenada.

  0
 3. Co się frustracie ciśnieniujesz?[b] Ludzie pytają i dostają odpowiedź.[/b] Na tym portalu masz wszystkie sprawy: kałuża na strefie, awarie wodociągów, lipa z ujęciem wody, za krótki peron, zadłużenie gminy, przegrane przetargii PGKiM, imprezy kulturalne i sportowe i wiele innych. [b]Pisze się o wszystkim a nie o tylko o tym co wygodne dla burmistrza Ordona. [/b] Swoją drogą odpowiedź burmistrza to oznaka megalomani i braku szacunku.

  0
 4. Dla kogoś ważny jest plac zabaw przy bloku dla kogoś innego nowa ławka. Dla kogoś problem psich kup dla innych komary i kawki. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Nie będziesz nikomu niczego ograniczał tylko dlatego, że Tobie się to nie podoba.

  0
 5. Polska za króla Stasia źle skończyła… Dęba też źle skończy za Ordona. MAŁA WIOSKA MIĘDZY CHMIELOWIEM A MAJDANEM KRÓLEWSKIM… z długami i starymi wodociągami … emeryci tego nie spłacą a młodzież ucieka. Ale przynajmniej Wiesiek się dorobił.

  0
 6. w tym roku chyba nie ma szczególnej potrzeby odkomarzania… mi wystarczają zwykłe preparaty odstraszające
  [url=http://meble-antyki.portabilo.pl/]meble, antyki[/url]-zapraszam

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here