Ogólnopolski Turniej Badmintona w kategorii Elity, Juniorów Młodszych i Młodzików.

0

W Ropczycach rozegrany został kolejny Ogólnopolski Turniej Badmintona w kategorii Elity, Juniorów Młodszych i Młodzików. Po raz kolejny w tym sezonie znakomicie zaprezentowali się w tych zawodach badmintoniści Stali Nowa Dęba, stając na podium dla zwycięzców aż 8 razy. W turnieju Elity w grze podwójnej mężczyzn drugie miejsce wywalczył debel juniorów młodszych Patryk Kopeć (Stal) / Szymon Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg). Ten sam debel chłopców, czyli Patryk Kopeć (Stal) / Szymon Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) zwyciężył w grze podwójnej juniorów młodszych. W grze pojedynczej juniorów młodszych zwyciężył w znakomitym stylu Patryk Kopeć (Stal). W turnieju młodzików wyniki były również doskonałe. W grze pojedynczej dziewcząt trzecie miejsce wywalczyła Natalia Róg (Stal). W grze podwójnej młodziczek zwyciężył debel dziewcząt Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce). W grze mieszanej młodzików drugie miejsce wywalczył mixt: Rafał Lejko / Natalia Róg (Stal). W grze podwójnej młodzików pierwsze wywalczył debel chłopców Rafał Lejko (Stal) / Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin). W grze pojedynczej młodzików drugie miejsce wywalczył Rafał Lejko (Stal). Mimo końcówki wyczerpującego sezonu 2013 / 2914 forma młodych badmintonistów z Nowej Dęby w dalszym ciągu utrzymuje się na wysokim poziomie.