Otwarcie świetlicy strażackiej w Cyganach

22

 

11 maja br. nastąpiło otwarcie świetlicy strażackiej wraz z zapleczem sanitarnym wykonanej przez OSP Cygany w ramach realizowanego projektu z LGD.

zdj. S. Bałek
Źródło: cygany.pinger.pl

———————————————————————————————-

knp baner

0

22 KOMENTARZE

 1. Widzę walecznego nic nie robiącego STAROSTĘ SUDOŁA tylko umie wstęgi przecinać a ul. Kościuszki do strefy dalej nie zrobiona

  0
  • Jurek faktycznie to daj sobie spokój z kandydowaniem . Zajmij się tym co lubisz czyli zbieractwem starych miednic i wiader . Mieczysław tez mówi ze przyszedł już na Ciebie czas . Jesteś już stary na polityką . Wiem że to trudne ale czas abyś zajął się hobby a nie zbierał od ludzi.
   Kolega stary i gruby

   0
  • Temat zastępczy przywrócony żeby Jureczkowi nikt kampanii nie zepsuł. SUDOŁ MUSI ODEJŚĆ

   0
  • STAN WODY W WIŚLE
   Sobota, godzina 14
   Wody wciąż przybywa. W Karsach Wisła ma już 804 centymetry, w Szczucinie 746 centymetrów.
   W Zawichoście Wisła ma już 608 centymetrów. Do stanu alarmowego brakuje 12 centymetrów. Woda wciąż wzbiera.
   W Sandomierzu na Wiśle już 522 centymetry. Stan alarmowy to 610.

   0
  • KARSY (150200150) – Stan alarmowyclose
   Rzeka: Wisła (2)
   Województwo: małopolskie
   Aktualny stan wody: 824 cm (2014-05-17 18:30 UTC)
   Poprzedni stan wody: 825 cm (2014-05-17 18:20 UTC)
   Stan alarmowy: 650 cm
   Stan ostrzegawczy: 450 cm
   Trend: [rosnący] rosnący

   0
 2. Sudole juz cie chcemy widzieć przy tych wstegach. Całe życie jesteś u żłobu i drogi nie zrobiles. Idź juz na emeryturę bo chyba masz dużą.

  0
 3. Ali, kierowca i pracownik zakladow , mowie wam ze nie mam czasu na pierdoly bo musze sie przygotowac na 25 do komisji wyborczej okregu # 1 gdzie zasiadam aby dorobic do pensji bo mi tak malo placa w starostwie

  0
 4. Śmieszni panowie w krawatach bawią się jak małe dzieci. A może by tak cos uczciwie popracować, jak na prawdziwego mężczyznę przystało, a nie całe życie nic , tylko się ślizgać i ważnego udawać. Nawet w szkole dla nich robota za ciężka.Wstyd.

  0
  • Ordon jakim był nauczycielem takim jest teraz burmistrzem. Z resztą Żołądź podobnie…

   0
 5. Przecież to wszystko jest w ramach obowiązków pracowniczych, za które się bierze pensję. Po jaką cholerę robić taką celebrę i ją pokazywać. Rozumię jakiś czyn bohaterski, uratowanie tonącego, kogoś z pożaru, itp., Kompletne zdziczenie i to u ludzi na stanowiskach.

  0
 6. Juz sie niechce patrzyc na toco sie wyprawia ,ci rzadzacy przecinaja jakby sie stałoniewiem co za podatnikow pieniadze to ja terz moge rzadzic ,a nie widza jak tyle ludzitraci prace w awansie obłuda!!!!!!!!

  0
 7. Co te 2 d…i robią przy przecinaniu wstęgi.
  Wysilali się aby tworzenie świetlicy zablokować.
  Są bezczelni , może te nożyce mają na siebie.
  Nie mają honoru za grosz.

  0
 8. Jeśli chodzi o Sudoła i Ordona to jest ostatnia kadencja bo minał ich czas. Nie sa za starzy tylko minał ich czas, trzeba im podziękować o odsunąć od władzy. Droga na strefe jest najlepszym przykładem ich umiejętności.

  0
 9. a co te 2 szczekaczki tam robią , przykład kombinatorstwa, nic nie robienia społecznie, tylko jeśli jest korzyść.Ladaco.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here