Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie w Ropczycach

0

W Ropczycach rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Amatorów, Weteranów i Trenerów w grach pojedynczych w badmintonie. Doskonale spisała się w tych zawodach ekipa z Nowej Dęby. W kategorii amatorów w kategorii wiekowej do 30 lat pierwsze miejsce, tytuł mistrzowski i złoty medal wywalczył Grzegorz Ordon, a drugie miejsce, tytuł wicemistrzowski i srebrny medal zdobył Łukasz Bunio. W kategorii amatorów w przedziale wiekowym 31 – 40 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Grzegorz Odon.W kategorii weteranów w przedziale wiekowym 41 – 50 lat drugie miejsce, tytuł wicemistrzowski i srebrny medal zdobył Mieczysław Sitko, a trzecie miejsce i brązowy medal przypadł Jackowi Tomasiewiczowi. W kategorii wiekowej powyżej 50 lat pierwsze miejsce, tytuł mistrzowski i złoty medal wywalczył Adam Bunio. W kategorii trenerów rozgrywanej w formule open pierwsze miejsce, tytuł mistrzowski i złoty medal wywalczył również Adam Bunio, na co dzień szkoleniowiec badmintonistów Stali Nowa Dęba. Tak wiec nowodębscy weterani wywalczyli łącznie na ropczyckich kortach 7 medali (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe) i tym samym poszli w ślady swoich młodszych kolegów tegorocznych medalistów w kategoriach młodszych.

mistrzwbadwropcz

Na zdjęciu medaliści z Ropczyc, od lewej strony: Łukasz Bunio, Adam Bunio, Mieczysław Sitko,Grzegorz Ordon i Jacek Tomasiewicz.