[POLICJA] Tragiczny wypadek w Nowej Dębie

14Policjanci ruchu drogowego oraz strażacy pracują na miejscu tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 9 z drogą wojewódzką nr 872 w Nowej Dębie. Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Wyznaczono objazd od Nowej Dęby przez Majdan Królewski ulicami Sikorskiego, Majdańską i Sandomierską.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj przed godz. 15, na skrzyżowaniu ulic Bieszczadzkiej z Niżańską w Nowej Dębie. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca ciężarówki zderzył się z oplem astrą, który gwałtownie wjechał na skrzyżowanie. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zginęły dwie osoby, 44-letni mężczyzna i 21-letnia kobieta. 20-letni kierowca opla w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

KWP

———————————————————————————————————————————————-

GŁODNY ? NA CO CZEKASZ?
\"GIUFEPPE\"

14 KOMENTARZE

 1. Bardzo często jeżdżę tamtędy z N.Dęby do Stalowej Woli i takie zachowanie kierowców jak tutaj jest wręcz nagminne. Bo zdążę….Nie wiem czy jest to magia posiadania rejestracji samochodu z literkami RKL, której to właściciele są bardzo nieprzewidywalni na drodze. Kto nie wierzy niech się przejedzie do Kolbuszowej i okolic, aby stwierdzić na własnej skórze prawdziwość moich słów. Wyjeżdżanie z podporządkowanej "przed nosem", wymuszanie pierwszeństwa gdzie tylko się da (rondo kolbuszowskie to koronka tego tematu), parkowanie przy podwójnej ciągłej (Droga na Sędziszów w Kolbuszowej ), jazda bez włączonych świateł (nawet w nocy), sygnalizowanie migaczem jazdy w lewo a skręcanie w prawo….No i rowerzyści. Osobny gatunek użytkownika dróg publicznych w Kolbuszowej i okolicach.
  No ale to może tak tam ma być…nie wiem

 2. To skrzyżowanie już dawno powinno być przebudowane bo co chwilę coś się tam dzieje. Nie dość, że śmigając od strony ND na samym zakręcie można trafić na stojące tam samochody szykujące się do skrętu w lewo to jadąc od strony MK zawsze mam wrażenie, że końcówka tego zakrętu jest źle wyprofilowana (polecam przejechać się w zimie, raz miałem tam drobną, na szczęście bezbolesną przygodę typu drift…) bo przy samym końcu zbyt gwałtownie przechodzi od pochylenia do poziomu, co przy sile odśrodkowej stanowi niemiłą niespodziankę dla kogoś, kto nie zna tego odcinka.

 3. ten "Mio" niech sie nie obraża , bo fakty mówią za siebie. Cwaniactwo na wioskach jest tak wielkie jak góra Fuji Yama. Mało to wypadków było na drodze do Stalówki? I kto w nich braał udział? Zawsze powodem była pokazówka.

 4. Moim skromnym zdaniem robienie rond i spowalnianie ruchu na siłę nie ma sensu, jak ktoś się chce zabić to zrobi to nawet na rondzie.
  Lepiej zrobić bezkolizyjne pasy do skrętów jak w Jadachach i poprawić widoczność przez wycinkę części lasu (to drugie nie jest drogie a bardzo poprawi widoczność na zakręcie), będzie dużo bezpieczniej. W wypadkach takich jak ten zwykle decyduje niestety czynnik ludzki jednak trzeba dążyć do poprawy bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu tak, by każdy czuł się na nim bezpiecznie bez spoglądania w lusterko, czy coś przypadkiem nie zapieprza na nas zza lasu.

 5. z rkl to prawda bardzo czesto prawo maja za dolary ja gdy widze rej RKL hamuje widzialem ich potworne bledy aostatnio duzo jezdzilem na rzeszow a po nowej debie jezdza jak chca nie wszyscy ale wielu uwazajcie na RKL koledzy to potwierdzaja

 6. Co za debil łączy nr. rej z umiejętnością jazdy?:( Czyzby to jakaś wieść gminna? Ale wieśc gminna też głosi ,że niektóre kobiety mają w poprzek:D

 7. Dzisiaj widziałem jak kolejny mistrz kierownicy z rejestracją RKL w tym samym miejscu wymusił pierszeństwo.Ledwo uszedł cało.Postawić zasieki i zawracać na Kolbuszowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here