Policjanci rozpoczynają działania 'Znicz'

66

2013-10-29


W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, policjanci prowadzić będą działania \”ZNICZ 2013\”. Nad bezpieczeństwem na drogach czuwać będą policjanci ruchu drogowego wspomagani przez inne służby. Działania rozpoczną się w dniu 31 października i prowadzone będą do 3 listopada br.

W dniu Wszystkich Świętych i w okresie poprzedzającym święto na terenie powiatu tarnobrzeskiego oraz w mieście Tarnobrzeg w okolicach cmentarzy znajdujących się w rejonie dróg krajowych i wojewódzkich planowane jest ustawienie znaków \”ograniczenie prędkości\”, \”zakaz zatrzymywania się\” i \”zakaz wyprzedzania\”.

1) droga krajowa nr 9 na odcinku Tarnowska Wola, gmina Nowa Dęba – wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Jako miejsce parkingowe przeznaczony zostanie jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku m. Alfredówka oraz częściowo pobocze. Nie ma wyznaczonych miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Na wysokości cmentarza obowiązywać będzie znak drogowy B- 36 \”zakaz zatrzymywania się\” oraz B – 25 \”zakaz wyprzedzania\”.

2) W miejscowości Jadachy na obszarze niezabudowanym na drodze krajowej nr 9 obowiązuje obecnie zakaz \”zatrzymywania się\”. Postój pojazdów będzie odbywał się na placu obok cmentarza, jak i na jednym poboczu drogi dojazdowej. Ruch pieszych uczestników ruchu odbywać się będzie po chodniku. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie prędkości 50 km/h. Nie ma wydzielonych miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

3) cmentarz parafialny w miejscowości Chmielów znajduje się przy drodze powiatowej nr 1110R. Postój pojazdów będzie odbywał się częściowo na terenie cmentarza oraz na poboczu wzdłuż jego ogrodzenia. Na czas prowadzenia działań obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymywania się\” na długości od wiaduktu do przejazdu kolejowego.


Policja

0

66 KOMENTARZE

 1. Podobno straszą radnego Marka Ostapko sądami za to, że pokazał to co zrobiono na plantach i w koziołku. Podobno mają mu wytaczać sprawy sądowe aby już więcej nie ujawnił ciemnych sprawek. Widać, że nie cofną się przed niczym by zniszczyć niewygodnych ludzi.

  To jeszcze Polska czy już Białoruś???

  0
 2. Ale na szczęście oprócz małego Tarnobrzega jest jeszcze Rzeszów a później Strasbourg gdzie prawo białoruskie i lokalne układy nie dzialają dlatego proszę się nie poddawać panie Marku i dalej pokazywać wszystko tak jak do tej pory!

  0
 3. Obstwiam 1 do 1000 ze wyrok bedzie surowy , cos tak roczek w zawieszeniu na 5 lat grzywna do 3 tys. zakaz ubiegania sie o stanowisko publiczne przez okres 10 lat ,no i mazenie o rzadzeniu diabli wezma

  0
 4. [quote]Obstwiam 1 do 1000 ze wyrok bedzie surowy , cos tak roczek w zawieszeniu na 5 lat grzywna do 3 tys. zakaz ubiegania sie o stanowisko publiczne przez okres 10 lat ,no i mazenie o rzadzeniu diabli wezma[/quote]

  Tego życzysz władzy? Myślę, że ewentualne kary powinni być znacznie wyższej.

  0
 5. Podbno szykuje się duży skandal i niektórzy stracą ciepłe posadki. Podbno niektórzy zaczynają sypać licząc (i słusznie) na ocalenie. Ale będą jaja.

  0
 6. Podobno radnemu kostka stanela w gardle i na komisji tak pozielenial ze wszyscy mysleli ze wykipruje:o i tak to jest Wilk nosil kilka a teraz poniosa Wilka :|

  0
 7. Władza wydała publiczne pieniądze na remont, którego jakość jest beznadziejna. Jak długo dziadowska robota ma być tolerowana?
  Panie Marku proszę się nie dawać!

  0
 8. Panie Marku mam nowa zapasowa szczoteczke do zebow chcialbym przekazac ot tak na wszelki wypadek abys o 6 rano nie musial szukac jak zapukaja do mieszkania

  0
 9. Czy zmywal gary to nie wiem ,ale za nieobecnosc na sesjach otrzymywal 50 % diety ,ale sen o karierze samorzadowca jak zostanie oskarzony to diabli wezma :|

  0
 10. Nie prawda. Garów nie zmywał a w okresie pobytu zagranicznego radny nie pobierał diety. Była ona przekazana na lokalne stowarzyszenie zajmujące się cukrzycą. Czy w związku z tym odszczekasz swoje pomówienie?

  0
 11. Sprawdźmy którzy radni byli za granicą i pobierali kasę i nie potrafili się zachować tak honorow jak radny Marek Ostapko. Bo radny Marek Ostapko nie pobierał diety a inni z tego co wiadomo w przeszłości pobierali.

  A Wieslaw i Zygmunt "jak zostaną oskarżeni to sen o karierze samorządowca diabli wezmą."

  0
 12. Panie Wiesławie chciałbym przekazać karton papierosów i szczoteczkę ot tak na wszelki wypadek abyś o 6 rano nie musiał szukać jak zapukają do mieszkania

  0
 13. A za co chcą nam pana Marka oskarżać? Za to, że pokazał fuszerę na plantach ? A może za to, że wykazał jak lipnie zrobiono dom kultury? Myślę, że to p. Marek powinien oskarżyć odpowiedzialnych za planty i koziołek aby wytłumaczyli przed właściwymi organami dlaczego pozwoli na coś takiego.

  0
 14. REMONTUJĄ ODREMONTOWANY DOM KULTURY!!! KASA PODATNIKÓW IDZIE! PŁYNIE! A DZISIAJ NA SESJI PODWYŻSZĄ NAM PODATKI, ŻEBY DALEJ REMONTOWAĆ ODREMONTOWANE BO SIĘ OKAŻE ŻE PRZY TYM REMONCIE TEŻ O CZYMŚ ZAPOMNIELI, ALBO NIE UDAŁO SIĘ "POZYSKAĆ ŚRODKÓW" CZY COŚ.

  0
 15. Proponuje napisać nowy artykuł o tym co się dzieje w polityce Nowej Dęby bo w tej chwili jaki by nie był artykuł to komentarze na jeden i ten sam temat.

  0
 16. [quote]Klamiesz nie bedzie podwyzszenia podatkow dla mieszkancow[/quote]

  A przedsiębiorcy to kosmici? Na księżycu mieszkają? Na pracownikach to się nie odbije? Pracownicy to nie mieszkańcy?

  0
 17. jak będą podnosić przedsiębiorcą to przedsiębiorcy będa jeszcze bardziej skubać. ale jak się robi na państwowej albo samorządowej ciepłej posadce jak nasi wielmożni panowie to się tego nie rozumie. Zapłać Zusy, srusy, zarób na siebie i na pracownika. Wyjdź z urzędu jeden z drugim i zobacz jak życie wygląda.

  0
 18. za co to maja pana Marka oskarzac? za robienie zdjec N. Deby i udostepnianie w internecie? tez robili zdjecia plant urzedasy pana Wieslawa, takie piekne… w nocy, zeby malo bylo widac… :) :D tez pójda za to siedziec? :) :D :D

  a nawet gdyby pan Marek gary myl za granica to co ? to nie jest hanba zadna… hanba jest marnotrawienie pieniedzy w dodatku nie wlasnych :o

  0
 19. a po co nowy remont wyremontowanego domu kultury? w Debie i tak zostaje coraz mniej ludzi i kto bedzie tam chodzil na zajecia na prayklad rzezbiarstwa, czy moze trzeba dac posadke, malo platna ale stala, komus zrodziny/przyjaciól?

  0
 20. Dziwie się niektórym komentarzom, nie bardzo rozumiem ich sens. Np. jeśli Marek Ostapko zarzuca burmistrzowi że zmarnował wiele milionów złotych wziętych z kredytów, to dziwni ludzie w komentarzach piszą, że za to Marek "mył gary". Czyli co, obaj są tak samo winni, bo jeden zmarnował miliony, a drugi pracował za granicą bo nikt nie dał mu ciepłej posadki w UMIG???

  0
 21. Oczywiście, że kaucję wpłaci najbogatszy restaurator w N.D. czyli pan P.G (czyt. PPG). A swoją drogą to dziwię się posłowi O. (czyt. PO) że pcha się na stanowisko prezydenta kiedy w kasie będzie pusto bo obecny prezydent (czyt. PO) zadłużył tak miasto i gminę. Chyba że nie będzie robił NIC bo każdemu jedną piosenkę będzie śpiewał: "Nima kasy, Łordon przefurgoł, mom zwionzane rynce, idźta do ksindza, łon ma to może da.

  0
 22. ten gość #33 trochę ryzykuje bo nie ma dowodu ze ktoś ukradł kostke, może kostka tam leży do dziś, a może kostki nie ma ale ukradl ją robotnik Kazimierczak Władysław, ale pisać że burmistrz, nieładnie, na miejscu burmistrza poczuł bym się zniesławiony

  0
 23. "W ramach akcji "Znicz" planuje bezwzględne likwidowanie ośrodków wolnościowych. Zaczęliśmy od pobicia posła Wiplera. Akcja przebiega dalej zaburzeń"

  st. asp. Czerwony Skur.

  0
 24. Jak to kostka zniknęła? Przecież dozorcą na budowie był Grzegorz P. Służbę pełnił w imitacji munduru milicyjnego i był uzbrojony w gaz łzawiący. NIKT I NIC nie umknęło jego uwadze. On tam wie kto i gdzie wywiózł kostkę

  0
 25. Tak byli tacy co myli kible za granicą ( w Hiszpani ) i pobierali dietę . zawsze malo w korytku. Gdzie te twoje obiecanki ….. ?Nadzieja matka głupich.

  0
 26. #39 [quote]Oprocz podejzanego [/quote] Ech! ogarnij się -[url]http://so.pwn.pl/lista.php?co=podejrzany[/url] :|:|
  ps- Jest jakieś gimbazium dla Dorosłych?

  0
 27. To tu [quote]Adres
  Gimnazjum dla Dorosłych w Tarnobrzegu
  Adama Mickiewicza 86
  39-400 Tarnobrzeg
  Poczta: Tarnobrzeg
  telefon: 0158227279
  fax:
  strona internetowa:
  Mapa
  Poniżej znajduje się mapa, na której jest przedstawiona lokalizacja szkoły Gimnazjum dla Dorosłych w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg), jest to Gimnazjum.

  [/quote];)

  0
 28. #36 [quote]"W ramach akcji "Znicz" planuje bezwzględne likwidowanie ośrodków wolnościowych. Zaczęliśmy od pobicia posła Wiplera. [/quote] To prawda -[url]http://deser.pl/deser/51,111858,14868964.html?es=off&i=32[/url] :D:D

  0
 29. Mam nadzieję ,że po tej pieśni -[url]http://www.youtube.com/watch?v=dbFQwQgEVHQ[/url] wybaczysz towarisz @Wesolo mi wszelkie złośliwości .

  0
 30. ACH TE RATUSIKI,GALAZKI UMIELI POLICZYC A KOSTKI JUZ NIE I TERAZ ZA WIELKA KASE BEDA MUSIELI ODSZCZEKAC TO CO NASZCZEKALI , ACH TE RATUSIKI, JAKOS TAK PRZYCICHLI ZE NAWET IP NIE SPRAWDZAJA

  0
 31. Człowiek z sercem na dłoni podchodzi i zaprzyjaźnić się chce z @Wesoło mi,ba! Bratać zechciałem się całkiem z dobroci serca i skruchy za winy własne ,które onegdaj umyślnie postąpiłem i jawnie dręczyłem świadom całkiem,w żalu,w rozterce będąc – wywlekłem swą prawicę – i co w zamian otrzymałem? To!-[quote]Chej pianki napijcie sie tranu MOLLERS a bedziecie jeszcze ewieksze nadrusieSad[/quote]
  … Co czuję? Gorycz i przykrość.Duma ma jednak powiada wzburzona -Zaprawdę powiadam ci @wesoło – Gniew mój niech trwogą Cie przepełni boś nie godzien litości! Ja off pianka ślubuję ,że znęcać będę się nad @Wesoło mi póki nie "szczeznę."
  Tak mi dopomóż -panbuk. Kropka.:)

  0
 32. Moze by tak władze gminy pomyslały by wreszcie o chodniku do cmentarza ,a nie muwią o bezpieczeństwie ,niech się przejadą nawet do Majdanu iparkingi i chodnik jakos sie da!

  0
 33. no to przenieś sie do Majdanu i … czekaj na przejście na drugą stronę ulicy pól godziny albo i dłużej, albo na wyjazd z pod szkoły, tak byś uszedł cało. Już nie wspomnę o odbieraniu raz na miesiąc śmieci.A chodnik na cmentarz wystarczy, że jest w TW. W Debie macie piękne planty, więc o co chodzi???

  0
 34. A przy której ulicy miałby od się znajdować? Bo jeżeli chodzi o ulicę Kościuszki to należy ona faktycznie do powiatu, ale ulica Cmentarna należy do miasta i z tego co pamiętam to burmistrz obiecywał że chodnik zostanie zrobiony (w jednym roku opracowane plany a w drugim chodnik).

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here