[REGION] Policjanci zatrzymali wójta i pracowników urzędu gminy

23

Nieprawidłowości dotyczące finansów Gminy Raniżów są głównym wątkiem śledztwa prowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie i rzeszowską Prokuraturę Apelacyjną. Dziś rano policjanci wydziału do walki z korupcją zatrzymali czworo podejrzanych, wśród nich wójta Gminy Raniżów.

Na trop finansowych nieprawidłowości w Urzędzie Gminy w Raniżowie trafili policjanci Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Po zweryfikowaniu informacji i ich wstępnym potwierdzeniu w lipcu ubiegłego roku Prokuratura Apelacyjna w Rzeszowie wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Jego głównym wątkiem nieprawidłowości dotyczące gospodarowania finansami gminy.

Dziś rano policjanci Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali wójta, byłą księgową i dwóch pracowników urzędu. Wszystkim przedstawione będą zarzuty.

Jutro zapadną decyzje dotyczące środków zapobiegawczych wobec podejrzanych.

POLICJA

0

23 KOMENTARZE

 1. Ta marna wójcina to na jakieś grosze narobiła manka. A niektórzy wójtowie/burmistrzowie robią na 2 mln, na 5,5 mlna…

  0
 2. On tam chyba wiele nie zaszkodził Coś jakaś droga nie tak czy coś i napił się, może jeszcze kupił podsłuch za 400 zł W sumie aresztują ludzi za byle co, co się to wyprawia.

  0
  • Ciekawe czy wojt F. powie: W mojej ocenie te działania nie mają nic wspólnego z troską o interes publiczny, a jedynie dążą do określonego celu politycznego jakim jest zablokowanie mi możliwości kandydowania na stanowisko wójta
    

   0
 3. Ale prowokacja , by uderzyć w nasz Urząd.
  Nie martwcie się RATUSIKI, Dęby to nie dotyczy.
  Oby nie przyszli kiedyś po was za pomówienia.

  0
  • Wiadomo że nie. Planty i zalew zrobione jak trzeba, cennego granitu z żeromskiego jest ile trzeba, kostki brukowej ze starych plant też nie brakuje, mieszkań policyjnych nie sprzedano bez zgody Policji, wczasowa wcale nie pęka i z domem kultury też wszystko jak należy. Także nie ma się co czepiać. Mówienie że coś jest źle to nie miłość do miasta. Dobrze że tzw organa miłują miasto więc lajcik.

   0
 4. co wójt Majdanu zawinił? że szykują się na niego? wot dobry chłop i do tańca i do różańca… Bogu ducha winien…

  0
 5. W porównaniu do ogólnie panującego bezrobocia i niskich zarobków, to pracownicy urzędów zarabiają całkiem przyzwoicie. I jeszcze chcą więcej.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here