Przywrócono ruch na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie

10

29-01-2013

W Nowej Dębie na drodze krajowej nr 9 przy ul. Rzeszowskiej uszkodzony ciągnik siodłowy marki Mercedes zablokował jeden z pasów. Przyczyną zdarzenia prawdopodobnie była uszkodzona skrzynia biegów. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, którzy kierowali ruchem wahadłowo. Po godzinie 9, droga została odblokowana.

Dzisiaj o godzinie 7, patrol prewencji w Nowej Dębie na ul. Rzeszowskiej zauważył tira, który miał problemy z płynnością jazdy. Po krótkiej chwili kierowca zatrzymał pojazd na pasie ruchu. Prawdopodobnie w samochodzie uszkodzeniu uległa skrzynia biegów. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego. Na tym odcinku drogi wprowadzono ruch wahadłowy.

POLICJA

0

10 KOMENTARZE

  1. Sto lat, sto lat niech żyja żyją nam, sto lat, sto lat niech ….. a kto policjanci z prewencji którzy przywrócili ruch (co prawda tylko wachadłowy ale przywrócili) na krajowej drodze nr 9. Nagroda i 13-ta pensja należy się jak psu buda a dotego nagroda za waleczność i bohaterstwo na polu walki – czyli krzyż virtuti militari:o

    0
  2. oo ku..a :o:o:o ale wpadka – przepraszam za to "ch" osobę "#7", wszystkich polonistów, anglistów, germanistów, pedagogów, logopedów, ortodontów, i innych a przedewszystkim przepraszam tych co wprowadzili ten ruch WAHADŁOWY i redaktora. Za karę napiszę dziesięć razy "wahadłowy". Uwaga zaczynam:
    wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy, wahadłowy.
    uffff już teraz zapamiętam jak sie pisze "ruch wahadłowy":)

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here