Rozpędzona STAL znowu wygrywa!

9

15.05.2012

W miniony weekend nowodębska STAL odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu pokonując tym razem zespół Igloopolu Dębica 1 – 0. Radość z punktów zdobytych z Igloopolem jest ogromną bowiem zostały zdobyte na trudnym terenie w Dębicy gdzie STAL jeszcze nigdy nie wygrała.

Pierwsza połowa meczu to widoczna przewaga naszej drużyny, która konstruowała groźniejsze sytuacje. Najlepszej okazji nie wykorzystał Paweł Nowak, który w sytuacji sam na sam z golkiperem Igloopolu minimalnie się pomylił. W końcówce pierwszej połowy stalowcy przeprowadzili koljeną bardzo groźną kontre jednak i tym razem zabrakło kilku centymetrów aby piłkę w siatce umieścił Nowak po dośrodkowaniu Horodeńskiego.

Druga odsłona to już zdecydowana przewaga optyczna miejscowych. Momentami Dębiczanie zamykali nasz zespół na własnej połowie, jednak niewiele z tej przewagi wynikało. Przez całe 90 minut zawodnicy Igloopolu nie stworzyli ani jednej stuprocentowej sytuacji bramkowej. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się sprawiedliwym podziałem punktów, zabójczą kontrę przeprowadzili podopieczni Młynarczyka. Gola na wagę trzech punktów w 92 minucie zdobył Łukasz Rachwał, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej. Rafuls pokonał bramkarza miejscowych strzałem głową po dośrodkowaniu Serafina. Po wznowieniu gry przez zawodników Igloopolu sędzia odgwizdał koniec spotkania i punkty powędrowały do Nowej Dęby.

IGLOOPOL DĘBICA – STAL NOWA DĘBA 0-1
0 – 1 Łukasz Rachwał 92″ – asysta Szymon Serafin

Stal: Kotrych – Horodeński, Dudek, Dudziak, Wydro – K. Serafin (84. Rachwał), Milanowski (70. Krzemiński), Sz. Serafin, Warzocha, Rożnowski – Nowak (81. Pogoda)
Sędziował: Tomasz Jagieła z Krosna.
Żółte kartki: Sz. Serafin.