Spotkanie sympatyków PO

19

12.04.11r.


ZAPROSZENIE

W dniu 14.04.2011 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w Klubie Emerytów i Rencistów przy ulicy Jana Pawła II 20 (obok sklepu \”Rzemieślnik\”) odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej. W spotkaniu weźmie udział starosta tarnobrzeski Mirosław Pluta.

PO

0

19 KOMENTARZE

 1. Do BOLKA spod 5:
  idąc twoim tokiem niemyślenia: czy to portal lokalny czy może strona internetowa Domu Kultury? (na stronie głównej masz dwie informacje o SOK). To portal lokalny informujący o tym co się dzieję bez względu na to czy to co się dzieję jest dobre, złe, smutne, zabawne, różowe, czerwone, niebieskie, białe. WSTYD że tego nie rozumiesz.

  0
 2. Nie bądźcie śmieszni, kto jeszcze dziś interesuje się tą bandą oszustów , rzygać mi się chce gdy słyszę skrót PO nigdy na nich nie głosowałem i jestem z tego dumny!!!!!

  0
 3. Czepiacie się Marka, ale informację o spotkaniu z Tomaszem Porębą, eurodeputowanym PiS-u, też zamieścił.

  Na info jest wszystko. Tylko racjonalistycznego w stylu Korwina, ale myślę, że to Maro nadrobi.

  0
 4. Pan Mirosław Pluta (jeżeli nic się nie zmieni w tej sprawie) 27.04.2011 roku po złożeniu przyrzeczenia zostanie posłem PO. W tym roku mamy wybory parlamentarne – zrozumiałe zatem jest, że trzeba sobie robić kampanie już teraz.

  0
 5. Moze zamiast pisac w komentarzach o bandzie oszustów zrób coś dla Polski ,coś spektakularnego :)
  Np przykuj sie przed spotkaniem w czwartek do kaloryfera z transparentem że Lech ma być natychmiast beatyfikowany a Jarosław ma zostać 3x P(premierem ,prezydentem i prymasem:P

  0
 6. Przecież Pan Urbaniak jest apolityczny. To raczej Konrad powinien coś o spotkaniu napisać, a z tego co wiem to on ma teraz dziecko więc też nie napisze nic. Myślę, że organizator takiegoż spotkania powinien przysłać informację do tych portali.

  0
 7. PO w Nowej Dębie nie potrafiło nawet wystawić dobrego kandydata na burmistrza, więc mamy to co mamy.Czym oni w ogóle się zajmują, w jakich dziedzinach działają? bo jakoś nie widać.

  0
 8. Bardzo trafnie to podsumowałeś. Ten skład w Dębie jest tak nieudolny, że szkoda gadać. Myślę, że Pluta musi chodzi na niezłym ciśnieniu, jak się dowiaduje, co znowu kolejnego zj…. jego podwładni z nowodębskiego koła partii.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here